Priceline
View deal
Agoda.com
View deal
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενώ είναι ένας συμπαθητικός και καινούριος χώρος, το δωμάτιο ήταν ασφυκτικά μικρό και γεμάτο. Η καθαριότητα υποτυπώδης, ενώ μονίμως κάτι προέκυπτε στο δωμάτιο (χάλασε το καζανάκι, η σίτα κλπ). Ενώ υπάρχει κουζινάκι, δεν υπάρχει ούτε καν ο βασικός εξοπλισμός, όπως ποτήρια! Επίσης, στο μπάνιο δεν διατίθεται παρά μόνο ... μισό χαρτί υγειας κι ένα κρεμοσάπουνο σε ντισπενσερ.
Ούτε καν σαμπουάν- σαπουνακια!
Η εξυπηρέτηση κάπως βαριεστημένη και αρκετά ερασιτεχνική.
Γενικώς, ενώ είναι ένας χώρος με προοπτικές, χαρακτηρίζεται ως μέτριο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Dimitra_15
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2017

Καταρχήν τα στραβά άρχισαν από την ώρα που φτάσαμε. Κατά την άφιξη μας στην περιοχή δεν μπορούσαμε να βρούμε ακριβώς που ειναι το ξενοδοχείο. Παίρναμε τηλέφωνο την υπεύθυνη και δεν μας απαντούσε. Τελικά το βρήκαμε μόνοι μας μετά από κανένα εικοσάλεπτο. Η κοπέλα στην υποδοχή ήταν ευγενική και μας οδήγησε με χαμόγελο στο δωμάτιο. Η πρώτη εντύπωση ήταν γενικά καλή, ήταν μοντέρνο και σχετικά καινούργιας κατασκευής. Οταν όμως είδα το μπάνιο άλλαξα γνώμη γιατί δεν ήταν καθαρό και υπήρχαν τρίχες στο πάτωμα και μέσα στο ντους. Εκείνη τη στιγμή σιχάθηκα να μπω μέσα και μόλις βγήκα αγόρασα χλωρίνη και το καθάρισα μόνη μου. Μαζί και ένα υγρό πιάτων γιατί ενώ υπήρχαν ελάχιστα κουζινικα, δεν υπήρχε τρόπος να τα πλύνεις. Δεν είπα τίποτα αλλά περίμενα να δω αν θα καθαριστεί το δωμάτιο την επόμενη μέρα.
Επισης, παντζουρια υπήρχαν μόνο στην μπαλκονόπορτα και όχι στα παράθυρα, με αποτέλεσμα το ξύπνημα μας να ειναι νωρίς νωρίς με την αυγούλα, μια που είχαμε παει για ξεκούραση!! Η απάντηση της κοπέλας στη ρεσεψιόν όταν της το είπα ήταν να βάλω πετσέτες στα παράθυρα γιατί θα τα έφτιαχναν του χρόνου....έμεινα άναυδη!
Το μεσημέρι γυρνωντας από τη θάλασσα, βλέπω ότι το μόνο που είχε κάνει η καθαρίστρια ήταν να ξανά στρώσει τα κρεβάτια και τίποτα άλλο!!! Αφού ρώτησα πάλι την κοπέλα αν καθαρίζονται τα δωμάτια, μου είπε ότι ναι, καθαρίζονται, αλλά ότι υπήρξε κάποιο πρόβλημα εκείνη την ημέρα. Όποτε έκανα ΥΠΟΜΟΝΗ.... την επόμενη φυσικά τα ίδια, όπως και κάθε μέρα. Στις 5 ημέρες που μείναμε συνολικά, τα σεντόνια δεν αλλάχθηκαν καθόλου. Οι πετσέτες μόνο μια φορά. Οι τρίχες στο πάτωμα έκαναν παρτυ. Ουτε καν έπλυνε τα δυο πιάτα που ήταν μέσα στον νεροχύτη. Αν δεν το είχα προπληρώσει, θα είχα φύγει από την πρώτη στιγμή. Θεωρώ ότι η καθαριότητα πρέπει να ειναι δεδομένη όσα χρήματα και αν πληρώνεις για ένα κατάλυμα. Και δεν νομίζω ότι το συγκεκριμένο ειναι φθηνό για αυτά που προσφερει (ούτε καν πρωινό μέσα στην τιμή). Περάσαμε καλα γιατί είχαμε καλή διάθεση ΑΛΛΑ σίγουρα δεν θα ξαναπηγαινα!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Lilyrek
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τα studios ειναι σε πολυ καλη τοποθεσια, στο κεντρο της Καλλιθεας. Τα δωματια ειναι καθαρα και πολυ ανετα. Ολα τα studios ειναι καινουρια με υπεροχη διαρυθμιση. Το προσωπικο ειναι φιλοξενο και εξυπηρετικο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Jovanna Z
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα μικρό συγκρότημα διαμερισμάτων σε σχετικά καλή τοποθεσία, είναι καινούριο αλλά το στούντιο στο οποίο μείναμε εμείς ήταν πάρα πολύ μικρό.Αν και είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες του. Ένα αρνητικό του συγκροτήματος είναι ότι δεν ειχε καθόλου ηχομόνυση και άκουγες τα πάντα από τον γείτονα που μίλαγε στο δίπλα στούντιο μέχρι τις κυρίες που κάθονταν έξω στο μπαλκόνι για πρωινό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, 802rafaelaf
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2016

Την Προηγούμενη εβδομάδα κλείσαμε για ένα βράδυ, φτάσαμε την υποδοχή όπου δεν ήτανε κανείς να μας υποδεχτεί.....οκ είπαμε....περιμέναμε....πέρασαν περίπου 10 λεπτά και αρχίσαμε να φωνάζουμε αν ήτανε κανείς εκεί για να έρθουνε να μας εξυπηρετήσουν....τελικά είδαμε κάποιον με ένα δίσκο στο χέρι που μοίραζε το πρωινό στα δωμάτια....μας είπε μισό λέπτό έρχομαι και πάλι εξαφανίστηκε...κάποια στιγμή μας προσέξανε μας οδηγήσανε στο δωμάτιο πάντα με καθυστέρηση....μπήκαμε μέσα οκ περιποιημένο αλλά το μπάνιο δεν ήτανε καθαρισμένο....φαινόταν ότι κάποιος το χρησιμοποίησε.....δεν είχε πετσέτες επίσης προσώπου, παρά μόνο 2 μπάνιου...φωνάξαμε την υπέυθυνη και μας ζήτησε συγνώμη...μας είπε οτι κάποιος το χρησιμοποίησε γιατί το κλειδί ήτανε από έξω και έτσι μπήκε...μας καθησύχασε πως μέχρι το βράδυ που θα γυρνούσαμε θα ήτανε τακτοποιημένο....εμείς φύγαμε και γυρίσαμε αργά το βράδυ στο δωμάτιο...μπήκαμε μέσα και διαπιστώσαμε πως δεν καθαρίστηκε το μπάνιο (έτσι όπως το αφήσαμε ήτανε) αλλά ούτε και πετσέτες φέρανε....!!! Οκ !!!!!!!!!!! Φωνάξαμε πάλι την άλλη υπεύθυνη και μας είπε ότι δεν γνώριζε κάτι και θα το φρόντιζε εκείνη την στιγμή! Θέλαμε να χρησιμοποιήσουμε το μπάνιο, ήμασταν κουρασμένοι από την θάλασσα, και δεν είχαμε την διάθεση να πέριμένουμε για κάτι που έπρεπε να είναι άψογο από την πρώτη στιγμή που μπήκαμε στο δωμάτιο. Πέρασαν 10 λεπτά μέχρι να έρθει αλλά επειδή μας εκνεύρισε η αδιαφορία τους και η ασυννενοησία που είχαμε μεταξύ τους τα μαζέψαμε και φύγαμε!!!! Το δωμάτιο στοίχιζε 70 ευρώ! Με τέτοια συμπεριφορά ούτε 1 ευρώ! Και κάτι ακόμα!!! Πρόσεξα πως το πρωινό το φτιάχνανε κάτω σε ένα ημιυπόγειο και από έξω είχε σκούπες και φαράσια...αν είναι δυνατόν... άίσχος...ούτε απο έξω......Μέσα στην νύχτα ψάχναμε αλλού να μείνουμε...μας χαλάσανε το διήμερο που μέ τόσο ανυπομονησία περιμέναμε. Ντροπή τους. Σκέτη εκμετάλλευση, μας βλέπουν μόνο στην τσέπη. Εννοείται πως δεν το προτείνω!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους