Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Trip.com
Booking.com171 $
Priceline180 $
Travelocity180 $
Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2021

Περάσαμε από τη Φλώρινα για ένα βράδυ και είχαμε την τύχη να μείνουμε σε ένα ξενοδοχείο που ήταν μια ευχάριστη έκπληξη! Η θέση του, η εξυπηρέτηση, τα δωμάτια και γενικά οι χώροι του, μας ενθουσίασαν (επίσης και η τιμή).

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωμάτιο με θέα την πόλη!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Kostis M
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο πολύ καλό,θεωρώ όμως πως υπάρχει αρκετή απόσταση από ένα ξενοδοχείο πέντε αστέρων…!
Το προσωπικό όλο εξαιρετικό και πολύ ευγενικό.(ειδικά η Χριστίνα Πέτλε θεωρώ είναι για παραπάνω…)
Νομίζω κάποια σεμινάρια θα βοηθούσαν να γίνει το προσωπικό ακόμη καλύτερο.
Το πρωινό πολύ flat…
Ο κατάλογος της καφετέριας για light snack περιορισμένος(πρέπει να περιμένεις να πάει 8 το βραδυ για να φας κάτι από το εστιατορειό)
Tο club sandwich απαράδεκτο….
Το ΑΜΕΑ δωμάτιο όσον αφορά το μπάνιο είναι λάθος κυρίως τα ύψη των νιπτήρα λεκάνης κτλ
Θεωρώ ένας εργοθεραπευτής θα βοηθούσε πολυ στον σχεδιασμό ενός τέτοιου δωματίου.
Η καθαριότητα πολύ καλή.
Με εκτίμηση Πέτρος.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, petrosn788
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2021

Η θέα από τα δωμάτια είναι εκπληκτική! Το προσωπικό του ξενοδοχείου εξαιρετικό, ευγενικό και εξυπηρετικό. Υψηλής ποιότητας φαγητό. Καθαρό ξενοδοχείο με όλες τις ανέσεις. Πρόκειται για ένα ξενοδοχείο που αξίζει να επισκεφτεί κανείς, καθώς πληροί όλες τις προϋποθέσεις για μια καθ' όλα ευχάριστη και άνετη διαμονή!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, U6701DG_
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η επίσκεψη μας για καφέ στο εστιατόριο του ξενοδοχείου ικανοποίησε όλες μας τις προσδοκίες. Η θέα ήταν μαγευτική και η ηρεμία του δάσους απολαυστική. Ακόμα πιο απολαυστική ήταν η εξυπηρέτηση της Χριστίνας που μας φρόντιζε πριν καν το ζητήσουμε. Εννοείται θα επαναλάβουμε την επίσκεψη λόγω της άψογης εξυπηρέτησης.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, margeor_13
Η κριτική έγινε: 6 Ιουνίου 2021

Η τοποθεσία του μέσα στο κατάφυτο βουνό με θέα την πόλη της Φλώρινας. Πολύ ωραίο και καθαρό ξενοδοχείο. Ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό. Άνετα και ωραία διακοσμημένα δωμάτια.Αξίζει στην αυλή να καθίσεις και να απολαύσεις το φαγητό η το ποτό σου. Σοβαρή επιλογή για ξεκούραση και ηρεμία.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωμάτια με θέα την πόλη
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Alexandros B