“Φοβερή ποιότητα!”
Κριτική για: Fresh Sweet & Salty

Fresh Sweet & Salty
Περιγραφή: Στα καταστήματα Fresh Sweet & Salty προσφέρουμε μέσα απο μία μεγάλη γκάμα αλμυρών συνδυασμών sandwitch, burgers, κρέπες, μακαρονάδες, όπως και γλυκές απολάυσεις φρέσκων φρουτοχυμών, εκλεπτυσμένες παρασκευές που δημιουργούμε καθημερινά στο εργαστήριο ζαχαροπλαστικής μας και γεμιστούς φρεσκοτηγανισμένους λουκουμάδες με επικαλύψεις και toppings της επιλογής σας!!!

Ότι δοκιμάσαμε με την παρέα μου ήταν πεντανόστιμα (μακαρονάδα,club sandwitch και γλυκό), φιλικό προσωπικό και οι τιμές πολύ προσιτές. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα

1  Ευχαριστούμε, G4381KTdimitrisk

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2020

Πολύ ωραίες κρέπες, στα γλυκά ψυγείου όμως θεωρώ πως υστερεί. Το προφιτερόλ δε μου άρεσε, καλύτερα να έπαιρνα μια γλυκιά κρέπα...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Savvasthess
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020

Fresh Sweet & Salty: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Φλώρινα, Περιοχή Φλώρινας

Fresh Sweet & Salty: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα