“Ζεστό κλίμα, σπιτικά γλυκά!”
Κριτική για: Άρωμα

Άρωμα
Περιγραφή: Όμορφος χώρος διασκέδασης με προσεγμένο στυλ.Απολαύστε με την παρέα σας όλων των ειδών καφέ, αναψυκτικών,σάντουιτς και ποτών . Μπορείτε να δοκιμάσετε επίσης τα μοναδικά σε γεύση και ποιότητα γλυκά μας καθώς και τα πιάτα αλλαντικών-κυρίως τους καλοκαιρινούς μήνες- με ένα ποτήρι κρασί ή μπίρα. Το Άρωμα Cafe είναι μια φιλική πρόταση διασκέδασης στην πόλη μας....
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εύκολη πρόσβαση, πολύ καλός καφές και πεντανόστιμα γλυκα!

*πρεπει να δοκιμάσετε πορτοκαλοπιτα και γαλακτομπούρεκο οπωσδήποτε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Natasasst

Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2020

Ένας ζεστός χώρος όμορφα διακοσμημένος για να βρεθείς με τους φίλους σου. Πραγματοποιήθηκε κοπή βασιλόπιτας , που μας την ετοίμασε το κατάστημα . Άψογη εξυπηρέτηση και σίγουρα θα ξανά έρθουμε στον χώρο σας!Σας ευχαριστούμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Xrysapap1972
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστή ατμόσφαιρα για να απολαύσεις τον καφέ σου με συνοδεία σπιτικών γλυκισμάτων στις γεύσεις μου!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, AnnaAnna8989
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2019

Πολύ ωραία τοποθεσία, με ωραίο χώρο για να απολαύσεις τα χειροποίητα γλυκά κ όχι μόνο καθώς μπορείς να πιεις το καφέ σου ή ποτό/μπύρα! Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό! Προσιτές τιμές!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, eiriniion
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2019

Ώρα για ένα σπιτικό γλυκό!Στην πιο όμορφη γωνιά της πόλης, σε κεντρικό δρόμο! Με γρήγορη εξυπηρέτηση!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, AnnaAnna8989

Άρωμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Φλώρινα, Περιοχή Φλώρινας

Άρωμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.