“Ωραίο Καφέ”
Κριτική για: The Factory

The Factory
Η κριτική γράφτηκε 31 Οκτωβρίου 2020

Πολύ ωραίο μαγαζί στο κέντρο της πόλης. πήγαμε για καφέ. Πολύ ωραίος χώρος, ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό.

1  Ευχαριστούμε, Alexandros B

Η κριτική γράφτηκε 16 Μαρτίου 2020

Τέλειο μαγαζί. Ευγενικό προσωπικό, ευχάριστο περιβάλλον. Το συνιστώ για όλες τις ώρες της ημέρας ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, _C6784VI
Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Από τα λίγα καφέ μπαρ της πόλης με ποικιλία και φαντασία στα κοκτέιλ.Ζεστή ατμόσφαιρα και ωραίες μουσικές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, 681gast
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε στο Factory για κρασί, παρόλαυτα το προσωπικό με ευγενέστατο τρόπο μας προέτρεψε να δοκιμάσουμε τις σκληρές επιλογές του μαγαζιού σε τζιν η ουίσκι.
Μας ήρθαν 2 πολύ προσεγμένα ποτά σε καλό χρόνο για την ώρα και τη δουλεια της βραδιάς. Ένα ουίσκυ από Ιαπωνία (!!!) όπως και ένα τζιν επίσης ιαπωνικό!!! Όμορφος χώρος ζεστός με ωραία .ουσικη. πήγαμε και για καφέ την επόμενη μέρα αλλά λόγω της επετείου δεν είχε να καθίσουμε. Σημαντικό! Το κάπνισμα απαγορεύεται εντός του χώρου.
Προτείνετε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, ioannisk897
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

ένας εξαιρετικός χώρος στο κέντρο της πόλης. Σε μια γραφική Στοά που συλλέγει καταστήματα με εναλλακτικές προτάσεις, το the Factory προσφέρει τις υπηρεσίες του από πρωινό καφέ μέχρι σοβαρά cocktails και ποτά που θα τα έβρισκες στο ράφι κάποιου λάτρη των γευσεων. Προσωπικό ευγενεστατο και εξυπηρετικό που σε συνδυασμό με τη μουσική και την αισθητική σε κάνουν να νοιώσεις άνετα στον χώρο ακόμα και αν τον εχεις επισκεφτεί μία μόνον φορά.
Επιλογή που θα ξαναδοκιμαζαμε; Mataroa gin, το οποίο προτού μας το σερβίρουν μας έκαναν και μια μικρή ιστορική αναδρομή στο όνομα του. Μεγάλο συν είναι η έκθεση φωτογραφίας που είδαμε δυστυχώς όμως το ανακάλυψαμε την τελευταία μέρα της διαμονής μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Eyhsalt

The Factory: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Φλώρινα, Περιοχή Φλώρινας

The Factory: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα