Nikolas A

Αξίζει να το επισκεφθείς!

Κριτική για: Kontosoros
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 9 Ιουν 2024
Εξαιρετικό. Χώρος, εξυπηρετηση, γεύσεις, ατμόσφαιρα. Αξίζει τον κόπο και θα αποζημιωθείτε. Υπέροχες γεύσεις. Κεράσματα σε νέα πιάτα για να τα αξιολογήσεις. Απίστευτα ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό, άρτιος επαγγελματισμός. Μπράβο!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2024
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
    132 €
    84 €
21.3 χλμ. από Kontosoros
Φλώρινα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 25 Μαρτίου 2024

Όλα ήταν υπέροχα!! Το δωμάτιο πεντακάθαρο, η κουζίνα στο εστιατόριο μοναδική και η εξυπηρέτηση άριστη! Πολύ καλό σημείο για βάση εξόρμησης στη γύρω περιοχή - Νυμφαίο, Λιμνοχωρι, Σκληθρο, Αμύνταιο, Φλώρινα! Βεβαιωθείτε ότι θα κάνετε κράτηση στο εστιατόριο αρκετές μέρες πριν το προγραμματισμένο ταξίδι σας γιατί ειδικά σαβ/κα και 3ημερα είναι πολύ δύσκολο να βρείτε τραπέζι! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2024
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, Happiness777284
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2022

Διανυκτερευσαμε με φιλο στην διαρκεια οινοτουριστικης εκδρομης. Πολυ καλός ξενωνας σε αρκετα προσιτη τιμη. Το προσωπικο πολυ ευγενικο και φιλοξενο. Το μονο που εχω να επισημάνω ειναι οτι το μπανιο στο δωματιο μας ηταν αρκετα παλιο και σιγουρα χρειαζεται μια ανακαινιση για να φτασει στο υψηλο ειπιπεδο των υπολοιπων χώρων. Το εστιατοριο που λειτουργει ειναι απο τα καλυτερα που εχω επισκεφτεί και η καβα ειναι απο τις πιο ενημερωμενες που εχω δει, ενω πολλα κρασια διατιθεντε και σε ποτηρι σε πολυ καλες τιμες (4€-6€). Τελος το πρωινο που φαγαμε ηταν απλά εξαιρετικό. Διαλεξαμε εμεις τι θελουμε να φαμε απο τις πολλες επιλογες που μας δωσανε!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, MakisKorkidas
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτες γεύσεις σε όλα τα πιάτα. Απο το καλωσόρισμα, στις σαλάτες και στο κυρίως αλλά και στο γλυκό, η εμπειρία ήταν μοναδική. Θα προτιμούσα να ήταν λιγάκι πιο προσιτές οι τιμές προς όλους.
Φανταστική και ευγενικότατη εξυπηρετηση απο τον νεαρό. Μπράβο σας.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _C6784VI
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε "αναγκαστικά " Το εστιατόριο λόγω του ότι ο Θωμάς ήταν κλειστός... Είπαμε να το δοκιμάσουμε...μας έφεραν welcome μια σουπα αρακά που παιζει να ήταν και το καλυτερο πραγμα που δοκιμάσαμε.Πήραμε ένα κρασί δικό τους που ήταν καλό, τρια κυρίως μια σαλάτα μια ανοιχτή πιτα και ένα τυρί και πληρωσαμε 75 ευρώ 3 άτομα!!! Τα κεφτεδακια μοσχαρίσια με σαφράν ήταν σαν γιουβαρλακοσουπα, τα μοσχαρίσια μαγουλα ήταν κομμάτια τίγκα στο λίπος... Ο πουρες απλά οκ, το σνίτσελ μανιτάρια καλό. Η σαλάτα με το πατζάρι πολυ καλη, η παραδοσιακή ανοιχτή πιτα που περιμεναμε να δουμε κατι εντελώς παραδοσιακό ήταν μια ανοιχτή πιτσα ουσιαστικά με πιπερια Φλωρίνης και καπνιστο χοιρινό, στο τέλος με έναν τέτοιο λογαριασμό δεν προσφερουν καν ένα γλυκό ... Δείγμα όχι και τόσο φιλοξενο... Είναι σε ένα χωριό που δεν έχει απολυτως τίποτα στη μέση του πουθενα , ακόμα και σε ταβέρνες που πληρώνεις 15 ευρώ το άτομο μια μπάλα παγωτο με ένα κομμάτι ραβανι θα στο βγάλουν... Στο Νυμφαίο λάβαμε υπέροχη φιλοξενία, και περιποιηση από όλους με ποκυ πιο απλά πιατα αλλά νόστιμα και γεμάτα αγάπη ... Εδώ παλι όχι...

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, foodie404040
Η κριτική έγινε: 7 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στο ξυνο νερό στο συγκεκριμενο μαγαζι μετά από χρόνια. Μας καλωσόρισαν και μετά την παραγγελία μας έφεραν μια σούπα με κρουτόν πολυ νόστιμη εγω παρηγγειλα καπνιστή χοιρινή πανσέτα η συζηγος μπιφτέκι με αυγό και ο γιος μου χοιρινά πανσετακια ολα ήταν παρά πολυ ωραια και προσεγμένα. Οι σαλάτες ήταν παρά πολυ καλες. Στο γεύμα μας ήρθε ως επιστέγασμα το γλυκό που ήταν υπέροχο. Έχω να το πω καιρο σιγουρα θα ξαναπάμε. Άξιζε

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, _W7035BS