“Πάρα πολύ όμορφο!!!”

Ποπολάρος Ελληνική Παραδοσιακή Ταβέρνα
Κουζίνες: Diner, Ελληνική
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Περιγραφή: Από το 1992 κάθε πρωί ξυπνάμε με μια μόνο έγνοια, να γινόμαστε κάθε μέρα και καλύτεροι. Στον Ποπολάρο, η προσφορά απόλαυσης, έγινε σκοπός ζωής. Με σεβασμό στην παράδοση και προπαντώς με αγάπη γι’αυτό που κάνουμε, σας προσφέρουμε απλόχερα τις πιο αγνές γεύσεις, από υλικά που παράγουμε οι ίδιοι: Χωριάτικο ψωμί από σιτάρι δικής μας παραγωγής, ζυμωμένο στο χέρι, ψημένο με τον παραδοσιακό τρόπο, σε φούρνο με ξύλα. Κρασί, μιας εξαιρετικής ποικιλίας σταφυλιού, από τα δικά μας αμπέλια. Κρέατα που δεν είναι απλά ντόπια, αλλά τα περισσότερα από αυτά προέρχονται από ζώα που μεγαλώνουν στη δική μας φάρμα. Λαχανικά που συλλέγουμε κάθε πρωί από το δικό μας μπαξέ.Όλα μαγειρεμένα με σπιτική φροντίδα, για να μπορείτε εσείς να απολαμβάνετε καθημερινά τις μοναδικές παραδοσιακές Ζακυνθινές συνταγές του Ποπολάρου, σίγουροι ότι θα σας ανταμείψουν για την επιλογή σας.Στον Ποπολάρο μπορούμε να οργανώσουμε δεξιώσεις για γάμους, βαφτίσια, γιορτές και ότι άλλες εκδηλώσεις επιθυμείτε. Σας περιμένουμε λοιπόν στον πανέμορφο χώρο μας, στους Αμπελόκηπους Ζακύνθου, για να απολαύσετε τη Ζακυνθινή μαγειρική μας και να διασκεδάσετε με την ορχήστρα, τους τραγουδιστές μας xκαθώς και τις παραδοσιακές καντάδες μας. Καλή σας όρεξη!
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

Άψογη εξυπηρέτηση,νόστιμο παραδοσιακό φαγητό και ωραίο περιβάλλον. Πολύ καλό μουσικοχορευτικό πρόγραμμα.

Ευχαριστούμε, ΝΤΕΛΙΤΣΙΑ Δ

Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μια τέλεια ταβέρνα με πολύ ωραία φαγητά και ποτά...και ευγενικό προσωπικό !!!Ειναι ένα καθαρό μαγαζί και είναι 2 χρόνια που πάω να φάω ....

Ευχαριστούμε, Emilianos F
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα υπέροχο μαζί με παραδοσιακή σπιτική κουζινα έχει γευστικά φαγητά❤
Είναι η καλύτερη ταβέρνα μέσα στο νησί

Ευχαριστούμε, Παναγιωτα Τ
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2017

Υπέροχο σπιτικό φαγητό!!!Νοστιμότατο!!!Ικανοποιητικότατες μερίδες και κανονικές τιμές!
Ανοιχτόκαρδοι και φιλόξενοι άνθρωποι!!!
Ρομαντική μουσική, με ζακυνθινές καντάδες σε ταξιδεύουν με μαγικό τρόπο στο χρόνο και σε γεμίζουν νοσταλγεία και συγκίνηση!!!

Ευχαριστούμε, PEPOULINI
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2017

Οι καντάδες το καλοκαίρι στον Ποπολάρο με Λειβαδά και Σταμιρέους είναι γνήσιες γιατί αυτοί έχουν γεννηθεί μέσα στην καντάδα μπορούν να σας το αποδείξουν μια δοκιμή θα σας πείσει

Ευχαριστούμε, Θοδωρής Λ

Ποπολάρος Ελληνική Παραδοσιακή Ταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ζάκυνθος, Ιόνια Νησιά
Λιθακιά, Ζάκυνθος

Λιθακιά, Ζάκυνθος

Ζάκυνθος (Χώρα), Ζάκυνθος

Ποπολάρος Ελληνική Παραδοσιακή Ταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!