Travelocity
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 26/09/21
eDreams
Priceline181 $
FindHotel
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2021

Είχαμε κάνει κράτηση, πήγαμε το απόγευμα και μας έβαλαν σε ένα δωμάτιο το οποίο ήταν μέσα στη βρωμιά, κατεβήκαμε το αναφέραμε και μας είπαν ότι θα καθαριστεί άμεσα με αποτέλεσμα να περιμένουμε 1 ώρα...μόλις μας είπαν ότι ήταν έτοιμο πήγαμε στο δωμάτιο και το μπάνιο ήταν πάλι βρώμικο...κατεβήκαμε το είπαμε και περιμέναμε πάλι περίπου 1 ώρα και 20 λεπτά, είναι Η ΧΕΙΡΌΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΊΑ που θα μπορούσα να έχω από αυτό το ξενοδοχείο...σίγουρα δεν θα ξαναπάω

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Giannis2091
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2021

Ξενοδοχείο στο λιμάνι της Λευκάδας με πολύ ωραία θέα. Χώρος πάρκιγκ δεν υπάρχει. Τα δωμάτια ικανοποιητικά με πολύ μικρό μπαλκόνι. Το μπάνιο δεν έχει καλό εξαερισμό με αποτέλεσμα να μυρίζει πολύ δυσάρεστα.!!!Το πρωινό απαράδεκτο. Καφές η ρόφημα ουτε για αστείο. Ένα τοστ με αμφιβόλου προελεύσεως συστατικά, μια μπανάνα no name και ένα βραστό αυγό. Καφέ γάλα για τα παιδιά η χυμό, στην καφετέρια δίπλα από το ξενοδοχείο, όπως μας ενημέρωσε ο υπάλληλος στη ρεσεψιόν.... Γενικά μια μέτρια επιλογή, ειδικά για τα λεφτά της....

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, F166ZI_
Η κριτική έγινε: 11 Ιουνίου 2021

Σκόνη παντου,βρωμικα σεντονια και το μπανιο ηταν με μουχλα τοσο στα πλακακια οσο και μεσα στην μπανιερα.Ζητησαμε να μας αλλαξουν δωματιο και το εκαναν μετα απο πολλες διαπραγματευσεις.Τουλαχιστον δεν πληρωσαμε πολλα χρήματα γιατι μας εκαναν εκπτωση.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, tasosg922
Η κριτική έγινε: 21 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε τον Ιανουαριο στο ξενοδοχειο για επαγγελματικους λογους. Σιγουρα μπορω να πω πως τηρούνται αυστηρά τα μετρα κ πραγματικα νιωσαμε ασφάλεια. Το ξενοδοχείο εχει αναβαθμιστει με μια εντυπωσιακή ανακαινιση. Η φιλοξενία αψογη, καθαριότητα πολυ αυστηρη κ προσωπικο που σε κερδιζει απο την πρωτη στιγμη!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 276dimitriss
Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2020

Μείναμε τον Αύγουστο και το ξενοδοχείο ήταν γεμάτο,είναι ένα εντυπωσιακό ξενοδοχείο ανακαινισμένο τα δωμάτια είναι μεγάλα και πολυ καθαρά το πρωινο λόγω της κατάστασης ήταν ικανοποιητικό και παραδίνονταν στα δωμάτια.Παντως την μεγαλύτερη εντύπωση μας την έκανε ο γρηγορης στην reception ένας νεαρός με ένα αριστοκρατικό γκελ,μας έδωσε τις καλύτερες συμβουλές για τα πάντα θα χαρούμε να μάθουμε τα καλύτερα για αυτόν.μας δυσκόλεψε αρκετά το πάρκινγκ αλλά είναι ο μήνας δύσκολος ο Αύγουστος.παντως το ξενοδοχείο αυτό είναι ιδανικό για όμορφες διακοπές.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Sofiachost