Priceline
eDreams56 $
Travelocity83 $
Η κριτική έγινε: 31 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένας υπέροχος χώρος με πολύ πράσινο καθαρά δωμάτια ζεστή φιλοξενία , όπου υπάρχει ελεύθερος χώρος είναι στρωμένος με γκαζόν έχει και μια συμπαθητική πισίνα με σκιά από τα δέντρα ,ιδανικός για αυτούς που έχουν σκυλάκια και σάς ομολογώ ότι τό σκυλάκι μου πέρασε καλύτερα από εμάς αν βαθμολογουσε αυτός θα έβαζε 10 αστερια

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, steliosp857
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το μέρος είναι πραγματικά υπέροχο, 8 λεπτά με τα πόδια από την παραλία Άγιος Ιωάννης (από τις καλές παραλίες της Λευκάδας) και 30 λεπτά με τα πόδια (ή 5 λεπτά με το αμάξι από κέντρο Λευκάδας) . Είχαμε κλείσει τρίκλινο και προέκυψε ένα έξτρα άτομο τελευταία στιγμή στην παρέα μας και οι άνθρωποι ήταν πραγματικά πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί και μας βόλεψαν αμέσως. Το μέρος ιδανικο και για οικογένειες, για παρέες αλλά και ζευγάρια, καθαρό τηρώντας τα μέτρα ασφαλείας για τον κορονοϊό και πολύ πολύ ομορφο! Αν υπήρχε ένα μόνο αρνητικό θα έλεγα το WiFi που έτυχε στο δωμάτιο μας να μην πιάνει πολύ καλά. Η εμπειρία μας εκεί ήταν πολύ όμορφη! Και ο υπεύθυνος του μέρους αλλά και το προσωπικό, μας έκαναν πολύ καλή εντύπωση!

Ευχαριστούμε, aisatsanam
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2020

Εξαιρετική τοποθεσία,εξαιρετικοι άνθρωποι, εκπληκτικό περιβάλλον , οι υποδοχή στους τετραποδους φίλους μας κατι παρα πανω από απίστευτη. Σίγουρα θα το ξαναεπιλεγαμε για τις διακοπές μας χωρίς καμια αμφιβολία

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, V590ZN_
Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία δωμάτια καθαρά θέσεις παρκιγκ εμείς είμασταν ζευγάρι κ μείναμε σε δίκλινο άνετο ήταν καθαρό αλλά έχει κ σπίτια κανονικά αν υπάρχουν μεγάλες παρέες η οικογένειες ωραία ατμόσφαιρα πισίνες γκαζόν κάτω περιποιημένο ήσυχο. Φιλική εξυπηρέτηση ευγενικά τα παιδιά

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, annami2005
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κατάπληκτο ξενοδοχειο 1, 5 χιλιομετρο απο την πολη .καθαρο και με πολυ καλη εξυπηρετηση . Η πισινα πεντακαθαρη και το προσωπικο πολυ ευγενικο . ιδανικο για οσους εχουν οικογενεια αλλα και για ζευγαρια . προτεινω ανεπιφυλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, _P3516SB