ΟΝΕΙΡΙΚΟ 7ΗΜΕΡΟ ΣΤΟ ΙΟΝΙΟ!

Χάρη στα παιδιά του Amfitriti Sailing περάσαμε ένα ονειρικό 7ήμερο στο Ιόνιο! Τρία πανέμορφα... διαβάστε περισσότερα

_H3662NO
Τέλεια εμπειρία

Πανέμορφη εμπειρία! Είδαμε όμορφα μέρη και περάσαμε υπέροχα! Υπέροχο service! Υπέροχοι ανθρωποι! Θα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 12 Απριλίου 2021
spyrosv601
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 11 Απριλίου 2021

Αξέχαστη εμπειρία, με έμπειρο προσωπικό που φρόντισε να απολαύσουμε τις ομορφιές του Ιονίου με ασφάλεια!
Λατρέψαμε τις βουτιές στα καταγάλανα νερά και κάναμε μοναδικές διακοπές με τους καλούς μας φίλους!! Είχαμε ένα άνετο και πεντακάθαρο σκάφος γεμάτο μικρά παιδιά και ο καπετάνιος φρόντιζε να μας οδηγεί σε κατάλληλα μέρη και να ψυχαγωγηθούμε ανάλογα!!!
Μια εμπειρία που συνιστούμε και σύντομα θα ξαναζήσουμε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, IoannaZo
Η κριτική έγινε: 10 Απριλίου 2021

Φανταστική εμπειρία, Φανταστικές διακοπές. Πας σε μέρη ονειρικά. Άψογα και σύγχρονα σκάφη, με πολυτέλεια και πολύ καλές τιμές.

Ευχαριστούμε, Takisath2021
Η κριτική έγινε: 10 Απριλίου 2021

Περάσαμε καταπληκτικά. Μια ξεχωριστή εμπειρία οι διακοπές με ιστοπλοικό.
Όσο για το προσωπικό, μόνο τα καλύτερα έχω να θυμάμαι. Τα πάντα πεντακάθαρα και πήγαμε σε μέρη που δεν μπορείς να πας αλλιώς.
Θα το συνιστούσα, χωρίς δεύτερη σκέψη

Ευχαριστούμε, R1445HX_
Η κριτική έγινε: 10 Απριλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε τη καλύτερη επιλογή!!4 μέρες αξέχαστες σε παραλίες που δε μπορεις να τις δεις με άλλο τρόπο!!Υπεροχο ιστιοπλοϊκό,άνετο με ευχάριστο προσωπικό!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, denisev942
Η κριτική έγινε: 10 Απριλίου 2021

Μοναδική εμπειρία! Όμορφο σκάφος άψογη εξυπηρέτηση ο καπετάνιος φρόντιζε πάντα να μένουμε ικανοποιημένοι και ενέπνεε σιγουριά στα ταξίδια μας. Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Alexis B