Αποθήκευση
Άτυχοι

Δεύτερη φορά στην Λευκάδα, δεύτερη φορά που δεν είχαμε την δυνατότητα να απολαύσουμε αυτή την... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε χθες
EleniTseliou
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Επίγειος παράδεισος

Υπέροχη παραλία!! Καταγάλανα ,καθαρά νερα...πανέμορφο τοπίο!!! Η πρόσβαση με αυτ/το δεν εχει... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
723agathak
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Διαβάστε και τις 1.756 κριτικές

1.351
1.351
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2020

Πολύ ωραία παραλία. Η θάλασσα με εκπληκτικά χρώματα, ναι μεν βαθιά αλλά υπέροχη και πεντακάθαρη. Πρόσβαση μόνο ακτοπλοϊκώς.

Σίγουρα αξίζει μια επίσκεψη.

Ευχαριστούμε, G_T_F_S
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφη παραλία Αλλά δυστυχώς τα καραβάκια που την επισκέπτονται πολλές φορές βάζουν πολύ δυνατή μουσική και χαλάνε την όλη εμπειρία

1  Ευχαριστούμε, matzana
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφη παραλία με απίστευτα νερά....
Τοποθεσία που μας έχει μείνει στο μυαλό!!!!
Την επισκεφτήκαμε με καραβάκι!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, DOUPOU
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πηραμε το καραβάκι από Νυδρί που πηγαίνει εγκρεμνους, Πόρτο κατσίκι βουτιά, σπηλιά Παπανικολή Μεγανήσι,Ιθάκη,Φισκάρδο και σκορπιο με 25 ευρώ. Δεν ενθουσιάστηκα τόσο πολυ με τη παραλια γιατί μου φάνηκε αρκετά άγρια...είχε πολύ κυμα όταν πήγαμε με αποτέλεσμα λίγοι να είναι οι τολμηροί και να βουτήξουν.. αρκετα βαθια...νομίζω ότι άξιζε η συγκεκριμένη διαδρομή με το καραβάκι που σε άφηνε μόνο 1 περίπου ώρα στους εγκρεμνους και όχι 3 ώρες όπως αλλά καραβάκια..εαν δεν είχε κύμα ίσως να ήταν λίγο καλύτερα για τα δικά μου γουστα..πολυ ωραίο τοπιο κατά τα αλλα..

Ευχαριστούμε, a_spinou
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσία κρυστάλλινα νερά αξίζει να την επισκεφτείτε. Το πρόβλημα είναι ότι πλέον είναι μόνο από την θάλασσα επίσκεψη μη αλλά αξίζει!!

Ευχαριστούμε, 66mixalist