Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κλίσαμε τελευταία στιγμή λόγο τις κατάστασης. Μας υποδέχθηκαν 3 χαμογελαστά και πολύ εξυπηρετικα κορίτσια που μας έκαναν και αναβάθμιση δωματίου.
Τα δωμάτια άψογης αισθητικής (λίγο μικρά τα μπάνια)κρεβάτι πολύ καλό !!!!
Καθαρά και πολύ ήσυχα ,νιώσαμε πραγματική ασφάλεια και ξεκουραστήκαμε.Στο πρωινό όλα ήταν φρέσκα και αρκετά .πολύ ευγενικό προσωπικό.
ΜΠΡΑΒΟ στην σοβαρή προσπάθεια μακάρι να συναντούσαμε συχνά ανάλογα ξενοδοχεία ‼️‼️

1  Ευχαριστούμε, ALEX2014968
Ο/η Eirini Vlasakaki, Άλλο του Crystal Waters, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή ALEX2014968,
Ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα λόγια σας! Στο Crystal Waters είναι χαρά μας να προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλού επιπέδου ώστε να χαλαρώνετε και να ξεκουράζεστε στους όμορφους χώρους μας, και ταυτόχρονα να νιώθετε ασφάλεια ιδιαίτερα αυτή την περίοδο που τα μέτρα προστασίας και υγιεινής ήταν αυξημένα. Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε ξανά για άλλη μια μοναδική εμπειρία!

Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2020

Το ξενοδοχείο πολύ όμορφο, οι χώροι (δωμάτιο, πισίνες) πεντακάθαροι και καλαίσθητοι. Το εστιατόριο παρέχει εξαιρετικό φαγητό, καθώς και πλούσιο πρωινό. Το προσωπικό είναι πάρα πολύ ευγενικό και η εξυπηρέτηση γρήγορη. Ευχαριστούμε για όλα!!!

Ευχαριστούμε, VRAKATSELI

Αγαπητή VRAKATSELI,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα σχόλια! Είναι ιδιαίτερη χαρά για εμάς να γνωρίζουμε ότι μείνατε ευχαριστημένη από το προσωπικό αλλά και όλες τις παροχές μας (εξυπηρέτηση, φαγητό, design, κλπ). Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο άμεσο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό ξενοδοχείο σε εξίσου καταπληκτική τοποθεσια. Αξιοσημείωτη η ευγένεια του προσωπικού. Υπέροχα δωμάτια και πεντακάθαρα. Το εστιατόριο και το πρωινό του ξενοδοχείου πολύ προσεγμένο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Cruiser525208

Αγαπητή Christodoulidou Soultana,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα λόγια σας που λειτουργούν σαν κινητήριος δύναμη ώστε να συνεχίσει όλη η ομάδα του Crystal Waters την προσπάθεια που κάνει ώστε να μπορείτε να κάνετε τις καλοκαιρινές διακοπές σας όμορφα, ξέγνοιαστα και με ασφάλεια. Θα χαρούμε ειλικρινά να σας υποδεχτούμε ξανά!

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας σε αυτό το υπέροχο ξενοδοχείο ήταν καταπληκτική. Όλα υπέροχα, η μίνι σουίτα και το πρωινό μας με τις καλύτερες εντυπώσεις. Πεντακάθαρο!!! Όσο αναφορά τα μέτρα προστασίας για τον covid όλα προσεγμένα.

Ευχαριστούμε, _konpapathanasiou
Ο/η Eirini Vlasakaki, Άλλο του Crystal Waters, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή konpap,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας. Χαιρόμαστε που είχατε πολύ καλές εντυπώσεις από τη διαμονή σας μαζί μας, ιδιαίτερα φέτος που αυξήσαμε τα μέτρα προστασίας και υγιεινής, με διακριτικότητα όμως ώστε να περάσουν όλοι οι φιλοξενούμενοί μας ξέγνοιαστες και όμορφες διακοπές. Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου ήταν μαγευτική. Το προσωπικο ηταν χαμογελαστό και πάντα εξυπηρετικό. Τα δωμάτια και η πισίνα καθαρίζοντας συχνά όποτε σε έκαναν να αισθάνεσαι ασφαλής απολαμβάνοντας στιγμές χαλάρωσης. Η κουζίνα του ήταν απολαυστικότατη όπως και τα εδέσματα που προσέφεραν στο πρωινό . Η διευθύντρια του ξενοδοχείου εξαιρετικά προσηνης και ευγενέστατη. Οι τιμές πολύ προσιτές σε σχέση με την ποιότητα και τις παροχές που διαθέτει. Θα το επισκεφτούμε σίγουρα οικογενειακώς ξανά! Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Σας ευχαριστούμε για τη φροντίδα σας❤️

Ευχαριστούμε, Fransis_Nik

Αγαπητέ Φράνσις Νικολάου,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε να γράψετε κριτική σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας στο Crystal Waters και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που περάσατε υπέροχα. Η περίοδος που διανύουμε απαιτεί αυστηρά μέτρα προστασίας και υγιεινής, καταφέρνουμε όμως να είμαστε διακριτικοί έτσι ώστε να χαλαρώνετε όσο διαμένετε μαζί μας και να περνάτε ξέγνοιαστες οικογενειακές διακοπές. Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα!