6 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Hotels.com278 $
FindHotel279 $
1.391
1.391
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2019

Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από το ξενοδοχείο. Πολύ άνετο δωμάτιο, καθαρό, όμορφο και με θέα. Πολύ καλό και πλούσιο φαγητό σε πρωινό και γεύματα. Εξαιρετική τοποθεσία για μετακίνηση με αυτοκίνητο. Πολύ φιλικό, και εξυπηρετικό προσωπικό.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να προτιμήσουν τα δωμάτια με θέα θάλασσα
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, enjoymylifeeverymin
Ο/η Family-Life-Kerkyra, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Kerkyra Golf, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουλίου 2019

Αγαπητοί Επισκέπτες,

Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το ξενοδοχείο Tui Family Life Kerkyra Golf για τις διακοπές του Πάσχα στο νησί μας.

Με μεγάλη μας χαρά και ικανοποίηση διαβάσαμε ότι μείνατε απολύτως ευχαριστημένοι από το ξενοδοχείο μας τόσο από τις παροχές, την τοποθεσία, την καθαριότητα όσο και από το εξαίρετο προσωπικό μας.Στόχος μας είναι η δική σας χαρά και ικανοποίηση και όταν αυτό συμβαίνει μπορούμε να αισθανθούμε περήφανοι καθώς βλέπουμε ότι οι προσπάθειες όλων ανταμείβονται με τον καλύτερο τρόπο.

Σας ευχαριστούμε θερμά ακόμα μια φορά και ευελπιστούμε να σας ξανά υποδεχτούμε στο ξενοδοχείο μας, την επόμενη φορά που θα επισκεφθείτε το νησί μας.

Eκ της διευθύνσεως

Η κριτική έγινε: 17 Μαΐου 2016

Φανταστικό ξενοδοχείο!!!!!!Τα δωμάτια άνετα και πεντακάθαρα,οι κοιν.οχρηστοι χώροι τέλειοι,πλούσιος μπουφές με τεράστια ποικιλία εδεσμάτων και όσο για το προσωπικό μακραν το καλύτερο(ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο)!!!!!!
Ευχαριστούμε πολυ για την άψογη φιλοξενία!!!!!!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2016
Ευχαριστούμε, Εφη Ν
Ο/η Family-Life-Kerkyra, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Kerkyra Golf, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιουλίου 2016

Αγαπητοί επισκέπτες,

Παρακαλώ όπως δεχτείτε τις θερμές μας ευχαριστίες για το σχόλιο σας και που επιλέξατε το Family Life Kerkyra Golf για τις διακοπές σας.

Με μεγάλη ικανοποίηση διαβάσαμε ότι βρήκατε το ξενοδοχείο μας φανταστικό, πεντακάθαρο, με τεράστια ποικιλία εδεσμάτων και ευγενέστατο προσωπικό.

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια και ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα στο Family Life Kerkyra Golf.

Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2016

Πάσχα 2016 οικογενειακές διακοπές. Το Family life Kerkyra Golf, είναι ενα ξενοδοχείο ανακαινισμένο , καθαρό και με ομορφούς εξωτερικους χώρους. Το φαγητό του πολυ καλο και καθαρό και οι μπουφέδες του εχουν μεγάλη ποικιλία. Αν και στο πασχαλινό τραπέζι αντιμετωπίσαμε πρόβλημα, αν και το εστιατοριό άνοιγε 14:00 πήγαμε 14:10 και δέν υπήρχε τραπέζι. Επίσης όταν μας σέρβιραν το αρνί δεν μας έφεραν ούτε κοκκορέτσι αλλά ούτε και κοντοσούβλι (αυτα τα σέρβιραν δεν τα είχαν σε μπουφέ) και μας δικαιολογήθηκάν οτι τελείωσαν πραγμα απαράδεκτο αφου τα σερβιραν. Προσοχή επισης στα δωμάτια δεν έχουν καλή ηχομόνωση αφου μετα την ανακαίνηση οι πόρτες παραμένουν απλές ξύλινες και οποιος περνάει απο τον διάδρομο ακουγεται στο δωμάτιο και σας ξυπνάει. Πάντως τα δωμάτια είναι ευρύχωρα και καθαρά και το προσωπικό πολύ ευγενικό. Ενα μεγάλο ατου για το Πάσχα είναι οτι βρίσκεται με το αυτοκίνητο 5 λεπτά απο την πόλη και αυτό είναι σημαντικό γιατί η κίνηση είναι απίστευτή. Ακόμα το all inclusive αξίζει για τα λεφτά που δίνεις.Επίσης γία οικογένειες με παιδία αξίζουν οι εξωτερικοί χώροι για να απολάυσουν τα παιδία τις πισίνες και τους μεγάλους χώρους για να παίξουν.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Διαλέξτε δωμάτιο σέ όροφο ( 3ό - 4ό όροφο)
14  Ευχαριστούμε, BOLIKAS K
Ο/η Louis-Kerkyra-Golf, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Kerkyra Golf, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Μαΐου 2016

Αγαπητοί επισκέπτες,

Σας ευχαριστούμε θερμά για σχόλιο σας αναφορικά με τις διακοπές σας στο ξενοδοχείο μας.

Είναι μεγάλη μας χαρά που βρήκατε το ξενοδοχείο μας καθαρό, ανακαινισμένο και με πολύ όμορφους εξωτερικούς χώρους καθώς επίσης και το φαγητό πολύ καλό και με μεγάλη ποικιλία. Όσον αφορά το Πασχαλινό τραπέζι, ελπίζουμε να μην σας δυσαρέστησε και να μας δώσετε την ευκαιρία να σας προσφέρουμε και στο μέλλον το σέρβις το οποίο σας αξίζει.

Θα ήταν τιμή μας να επισκεφθείτε ξανά το ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 4 Μαΐου 2016

Υπεροχο ξενοδοχειο......πεντακαθαρο,με ωραιους χωρους,ανετα δωματια και το προσωπικο ευγενεστατο,προθυμο,χαμογελαστο,ετοιμο καθε στιγμη να εξυπηρετησει αψογα τον πελατη.
Το πρωινο και το φαγητο ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!!!!
Απο τον διευθυντη μεχρι τον τελευταιο υπαλληλο ......αξιοι συγχαρητηριων!
Μπραβο! Αψογοι επαγγελματιες ......εκφραστες της απολυτης φιλοξενιας.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωματια με θεα θαλασσα ειναι υπεροχα
Ευχαριστούμε, koloniotouanthi
Ο/η Louis-Kerkyra-Golf, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Kerkyra Golf, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Μαΐου 2016

Αγαπητοί επισκέπτες,

Με μεγάλη ικανοποίηση διαβάσαμε ότι βρήκατε το ξενοδοχείο μας υπέροχο, πεντακάθαρο και το προσωπικό μας άψογους εκφραστές της απόλυτης φιλοξενίας.

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα στο Family Life Kerkyra Golf.

Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2016

Επισκεφθήκαμε οικογενειακώς αυτό το ξενοδοχείο το πάσχα.Το κτήριο παρότι είναι σχετικά παλιό, συντηρείται πολύ καλά καθώς ανακαινίζεται συχνά.Τα δωμάτια είναι ανακαινισμένα και ευρύχωρα και η θέα στη θάλασσα εξαιρετική.Το φαγητό ήταν πλούσιο και πολύ νόστιμο.Επίσης, υπάρχουν πολλές παροχες , όπως γήπεδα τέννις,ποδοσφαίρου, volley, θαλάσσια σπορ και ομάδα ψυχαγωγίας.Τέλος, το σημείο αναφοράς του ξενοδοχείο είναι το άψογο προσωπικό.

Συμβουλή για το δωμάτιο: επιλέξτε δωμάτιο με θέα θάλασσα γιατ΄θ ηθέα είναι εξαιρετική
Ευχαριστούμε, GreeceKos

Αγαπητοί επισκέπτες,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις Πασχαλινές σας διακοπές και για το εξαιρετικό σας σχόλιο.

Είναι μεγάλη μας χαρά να μαθαίνουμε ότι σας ικανοποίησαν τόσο τα ανακαινισμένα και ευρύχωρα δωμάτιά μας, η εκπληκτική θέα στη θάλασσα όσο και οι παροχές του ξενοδοχείου και η ποικιλία των εδεσμάτων μας. Θα θέλαμε επίσης να σας ευχαριστήσουμε για το ευγενικό σας σχόλιο αναφορικά με το άψογο προσωπικό του ξενοδοχείο μας.

Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε σύντομα ξανά στο Family Life Kerkyra Golf.