17 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com240 $
FindHotel240 $
1.393
1.393
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2014

Το σέρβις ήταν πραγματικά απίθανο , απίστευτο , μοναδικό . Το φαγητό απλά τέλειο και η σχέση της τιμής του all inclusive με τις παροχές , ικανοποιητικότατη. Το προσωπικό ευγενέστατο και πάντα με το χαμόγελο προθυμότατο να εξυπηρετήσει στο κάθε τί . Πάντα μιλάμε για τους Έλληνες υπαλλήλους του ξενοδοχείου οιο οποίοι διδάσκουν την ελληνική φιλοξενία .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, TZIMAS65
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2013

Μείναμε για τις καλοκαιρινές διακοπές μας στο ΚΕRKYRA GOLF για επτά νύχτες. Έχοντας μείνει σε αρκετά ξενοδοχεία αυτού του είδους μπορώ να πώ ότι ήταν μία πολύ καλή επιλογή για τις διακοπές μας.
Ήταν πολύ κοντά στην πόλη αφού έχοντας ιδιωτικό αυτοκίνητο πηγαίναμε όποτε θέλαμε στην πόλη.
Στο πρώτο πράγμα όμως που θα σταθώ είναι το προσωπικό. Φιλικό, εξυπηρετικό, ευγενικό , πάντα με το χαμόγελο στα χείλη, πάντα πρόθυμοι να προσφέρουν παραπάνω από αυτό που ζητούσες.
Το δωμάτιο με θέα στην θάλασσα εξαιρετικό.Πάντα καθαρό, ήταν ανακαινισμένο, καινούργιο και καθαρό μπάνιο, καινούργιο παρκέ, και αρκετά ευρύχωρο για τέσσερα άτομα.
Το προσωπικό καθαριότητας δωματίων πολύ καλό , πάντα με μια καλημέρα και ένα χαμόγελο.
Το φαγητό πολύ πολύ καλό, κάλυπτε όλα τα γούστα. Και δίατα να έκανες είχες τις επιλογές σου. Μπορούσες να τρως όλη μέρα καθότι και στον ενδιάμεσο χρόνο ο μπουφές ήταν ικανοποιητικός.
Οι κονόχρηστοι χώροι ,κήποι, παραλία κλπ πεντακάθαροι.
Η πισίνα με πολύ κόσμο, αυτό βέβαια δεν μας ενοχλούσε γιατί προτιμούσαμε την θάλασσα.
Η μόνη ένστασή μου είναι τα ποτά που δικαιούνταν κάποιος στο All inclusiv επειδή όλα ήταν local. Δεν μπορεί να υπάρχει local ουϊσκι ή βοτκα στην Ελλάδα.
Χωρίς καμία επιφύλαξη θα συνιστούσα αυτό στο ξενοδοχείο σε όποιον θέλει να περάσει μερικές ημέρες ξεκούρασης μένοντας δίπλα στην πόλη της Κέρκυρας που είναι Εξαιρετική.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
1  Ευχαριστούμε, gkaras63
Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2013

Louis Kerkyra Golf. Αυτές είναι οι τρεις κατάλληλες λέξεις για να περιγράψεις τις ιδανικές διακοπές στο νησί των Φαιάκων !!! Όλο το προσωπικό αναλώνει όλες του τις δυνάμεις προς την καλύτερη δυνατή διαμονή του επισκέπτη. Πολυτελές περιβάλλον, πολύ καλές παροχές, καθαριότητα, περιποίηση, καθημερινή (και διαφορετική) διασκέδαση στο μικρό αμφιθέατρο του ξενοδοχείου. Μεγάλη ποικιλία εδεσμάτων. Εσωτερικοί και εξωτερικοί χώροι που σε κάνουν τα ξεχνάς την καθημερινότητα που αφήνεις πίσω σου. Ιδιαίτερα τιμητικά σχόλια στην κυρία Φένια η οποία επάξια κρατάει τη θέση της στην επιχείρηση !!! Άμεση παροχή ιατρού σε περίπτωση ανάγκης. Απιστεύτου κάλλους η εξωτερική διακόσμηση (της εισόδου του ξενοδοχείου). Και εν τέλει για δεύτερη συνεχή χρονιά (Ιούλιος - Αύγουστος 2013) ο προορισμός μας και για τις φετινές θερινές διακοπές μας, χωρίς δεύτερη σκέψη !!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα !!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2012
1  Ευχαριστούμε, Lily S
Η κριτική έγινε: 11 Μαΐου 2013

Μείναμε στο ξενοδοχείο για τις πασχαλινές διακοπές μας έξι ημέρες. Είχα μείνει και στο παρελθόν αρκετές φορές κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού και μου είχε αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις!Είχα πολλά χρόνια να πάω και δεν ήξερα εάν θα είναι το ίδιο καλό με παλιά. Τελικά ήταν!!Το φαγητό είναι καταπληκτικό, ποιότητα και ποικιλία! Το προσωπικό εξυπηρετικό και ευγενικό, η τοποθεσία του μπορεί να μην είναι στο κέντρο της πόλης αλλά είναι κοντά (με αυτοκίνητο) και έτσι δεν είχαμε πρόβλημα. Το δωμάτιο έχει πολύ ωραία αισθητική. Καθαριζόταν καθημερινά. Σημειωτέον ότι θέλαμε θέα στη θάλασσα και διπλό κρεβάτι. Μας ενημέρωσαν ότι διπλό κρεβάτι με θέα στη θάλασσα υπήρχε μόνο στον ημιόροφο, αλλιώς θα ήταν δύο μονά στους ψηλότερους ορόφους. Τελικά διαλέξαμε να πάμε σε ψηλότερο όροφο με δύο μονά. Όταν φτάσαμε συνειδητοποιήσαμε ότι τελικά είχαν φροντίσει να ικανοποιήσουν κάθε μας επιθυμία γτ μας είχαν βάλει στον τρίτο όροφο με θέα στη θάλασσα και διπλό κρεβάτι τελικά (μας είχαν δώσει τετράκλινο και τα δύο επιπλέον κρεβάτια τα είχαν κάνει καναπέδες!). Η σχέση ποιότητας τιμής είναι πάρα πολύ καλή!!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για ζευγάρια και οικογένειες!Επίσης είχε κλιματιστικό.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2013
Ευχαριστούμε, irida16
Η κριτική έγινε: 7 Μαΐου 2013

Κοντα στη πολη αλλα, χωρις ιδιωτικο αμαξι υπαρχει προβλημα μεταφορας.Ευχαριστο περιβαλον,καλη εξυπυρετηση.Πολυ καλο πρωινο,πλουσιο μπουφε .Οι χωροι ειναι πολυ ανετοι και καθαροι.Το μονο αρνητικο ειναι το κλιματιστικο ,θελει servise.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2013
2  Ευχαριστούμε, eleni-kiki