“Εξαιρετική κουζίνα!!! ”
Κριτική για: Taverna Julia

Taverna Julia
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικο προσωπικο , εξαιρετική κουζίνα παραδοσιακη και προσιτες τιμές!!!!. Το συστήνουμε ανεπιφυλακτα!!!!!

Ευχαριστούμε, giorgosmouratoglou

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Διαλέξαμε την ταβέρνα Julia στην τύχη και η τύχη ήταν μαζί μας!!! Άψογη και γρήγορη εξυπηρέτηση, γευστικότατα πιάτα, φρεσκότατα θαλασσινά. Το καλύτερο ψητό χταπόδι που έχουμε φάει! Πήγαμε 2 φορές και θα ξαναπάμε οπωσδήποτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Spyros S
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2019

Πολύ καλες τιμες..η ποικιλία κρεατικών για 4 άτομα είναι φουλ ικανοποιητική..κ χορταστική..μετά από το μπάνιο ανεβαίνεις πάνω στην ταβέρνα κ ξεχνάς να φύγεις..πολύ ωραίο περιβάλλον..

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, maria p
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από μια βουτιά στη παραλία των Βιταλαδων τυχαία μπήκαμε μέσα στο εστιατόριο. Το φιλικό προσωπικό με τη μαγευτική θέα μας τράβηξε την προσοχή και τελικά κάτσαμε. Τελικώς μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από το γρήγορο σέρβις τα νόστιμα πιάτα και τις καλές τιμές. Τα πιάτα ήταν όλα από ντόπια υλικά , ολόφρεσκα ψάρια και λαχανικά. Σίγουρα θα το ξαναεπισκευτουμε σύντομα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Yani P
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε μια υπέροχη τοποθεσία πάνω από την παραλία των Βιταλαδων και με θέα τη θάλασσα το μαγαζί προσφέρει ακριβως αυτό που υπόσχεται: πολύ καλό ντοπιο κερκυραικο φαγητό. Τα λαχανικά ήταν όλα από ντόπιο χωράφι τα ψάρια φρέσκα και τα κρεατικα όλα ποιοτικά και καλομαγειρεμενα. Το σέρβις επισης ήταν ευγενεστατο και γρήγορο. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και πιστεύω το ιδιο και εσείς.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Alice p

Taverna Julia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αχαράβη, Κέρκυρα

Taverna Julia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!