StayForLong
Destinia.com
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021

Το επισκεφτήκαμε για μία φθηνότερη επιλογή και τελικά προτιμούσα 1000 φορές να μείνω στο δρόμο.
Από που να ξεκινήσουμε ότι και να πούμε είναι λίγο. Ο κύριος που μας υποδέχθηκε δεν ήταν καθόλου ευγενικός, καθε άλλο ήταν αγενης. Η βρωμιά που υπήρχε εκεί μέσα ήταν λες και Ήταν χρόνια ακατοίκητο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, mariaanthim
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο κάμπινγκ, μεγάλες θέσεις καθαρές, με καλή σκιά, τα μπάνια σχετικά καθαρά, η παραλία πολύ κοντά, όλα όμορφα! Μόνο αρνητικό οι αρκετά υψηλές τιμές (ξεχωριστή χρέωση και για ψυγείο καθώς σου δίνουν ιδιωτικό ψυγειάκι με κλειδί) και το γεγονός ότι δεν υπάρχει εξοπλισμός κουζίνας (μάτια κλπ) ούτε για ενοικίαση!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, MariangelaI25
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2016

Πήγαμε με τον συζυγό μου και τα παιδιά μου για ένα Σ/Κ και περάσαμε φανταστηκά. Η εξυπηρέτηση απίστευτη και το περιβάλλον πολύ φιλικό. Το φαγητό του εστιατορίουν πάρα πολύ καλό και το σέρβις άριστο. Η πισίνα πεντακάθαρη. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, xnana1968
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2015

εμεινα σε μπαγκαλοους ,ειναι πολυ ωραια καθαρο σε ολα.ωραιο περιβαλλον ,κοντα σε θαλασσα με πολυ καλη παραλια(δασια)
τα μοναδικα πραγματα που δεν μου αρεσαν,το ψυγειο που δεν ειχε ψυξη(!) κ
οι ιταλοι που δεν εχουν ιδεα απο ωρες κοινης ησυχιας και δυστυχως ηταν πολλοι.θα μπορουσε να γινουν παρατηρησεις απο τον ιδιοκτητη.τελος το ετιατοριο κ ακριβο κ μετριο απο ποιοτητα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους