Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 5 βραδια όσα δηλαδή ενεκρινε ο κοινωνικός υοθρισμόε αφου ημουν δικαιούχος. Οι ιδιοκτητες μας συμπεριφερθηκαν καλά απο την ωρα που κλεισαμε το δωματιο, μηνες νωριτερα και διαπιστώσαμε απο κοντα οτι ειναι εξαιρετικοί άνθρωποι.
Τα δωματια πεντακαθαρα και καθαριζοταν καθε μέρα, 2 κλιματιστικά γιατι ειναι δυο δωματια ξεχωριστα η κρεβστοκαμαρα και διπλα η κουζινα. Σεντονια και πετσετες καθαρες καθε μερα οπως και σκουπισμα σφουγγαρισμα.
Το μπανιο καινούριο και ολα δουλευαν σωστα χωρις προβληματα.
Ο κυριος φωτης μας ενημερωσε για τις καλυτερες παραλιες, τις καλυτερες ταβερνες και φυσικα μαε ειπε τι κρασι να αγορασουμε. Ευδιαθετος και εξυπηρετικος παντα.
Ανεπιφυλακτα σας λεω να το προτιμησετε γιατι θα μεινετε ευχαριστημενοι. Στην επόμενη επισκεψή μας στην Κεφαλονια σιγουρα στο ammousa θα μεινουμε

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
2  Ευχαριστούμε, vaia v
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο 6 βράδια. Το ξενοδοχειο αν και δεν ειναι καινούριο τα δωμάτια του ειναι άνετα, πεντακάθαρα . Οι ξενοδόχοι πολύ εξυπηρετικοί και φιλόξενοι. Στο δωματιο μπαίνανε για να καθαρίσουν καθημερινά, και μας άλλαζαν πετσέτες κ σεντόνια κάθε μέρα. Τα δωματια διαθέτανε κουζινάκι και όλα τα απαραίτητα αξεσουάρ. Το μονο κακό ειναι ότι η απόσταση από την πλατεία του Ληξουρίου ειναι κοντά στο 1χλμ . , αρκετή αν θες να την περπατήσεις. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
2  Ευχαριστούμε, Maria G
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2018
Μετάφραση Google

Συμβουλή για το δωμάτιο: Real parking space. If you do not like stairs much choose the first floor rooms.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής