Vio.com
Etrip
StayForLong
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2022

Όμορφες διακοπές στην Κεφαλονια. Τρομερή φιλοξενία, δροσερά κοκτέιλ και τέλεια Καλοκαιρινή ατμόσφαιρα στην Πισίνα. Φιλικό προσωπικό, το πρωινό ήταν πολύ καλό, καθαρό δωμάτιο. Θα ξανάρθουμε σίγουρα !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, thanosg491
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2022

Τέλειο με φοβερή εξυπηρέτηση ! Τα δωμάτια άνετα και βολικά , το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό και το βράδυ το μπαρ δίπλα στην πισίνα είναι υπέροχο και με πολύ μεγάλη και καλή ποικιλία ποτών για να διαλέξεις!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, 654giorgosg
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μου στο ξενοδοχείο Apollon palace ήταν εξαιρετική , άνετο δωμάτιο με θέα στην πισίνα , πολύ καθαρό και με ωραίο πρωινό όσο για το προσωπικό ήταν φιλικό και εξυπηρετικό . Ήσυχο μέρος σε βολική τοποθεσία κοντά στο Αργοστόλι .Θα το ξανα προτιμήσω .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, Alex Z
Ο/η Αθανάσιος Κουρκουμέλης, Γενικός Διευθυντής του Apollon Palace Hotel Kefalonia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2022

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο Apollon Palace και για τον χρόνο που μας αφιερώσατε για να μοιραστείτε τις εντυπώσεις σας.

Με μεγάλη μας χαρά δεχτήκαμε τα πολύ ευγενικά σας σχόλια για τις εγκαταστάσεις μας καθώς και για την εξυπηρέτηση που λάβατε από το προσωπικό μας.

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο σας και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλοσωρίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2022

Η επίσκεψή μου στο νησί ήταν αξέχαστη. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου βοηθάει για τις μετακινήσεις στο κέντρο και οι υπηρεσίες που διαθέτει είναι αμέτρητες. Το προσωπικό του είναι πολύ εξυπηρετικό και πρόθυμο να σε βοηθήσει στο οτιδήποτε. Σου προσφέρει ένα ήρεμο περιβάλλον και είναι για κάθε είδους ταξίδι. Σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανά σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, katerinapapigioti

Αγαπητή Κατερίνα,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο σας και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαρία να σας καλοσωρίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 7 Μαΐου 2022

Αν και επισκέφθηκα το νησί για λίγες μέρες για επαγγελματικούς λόγους με κέρδισε από την πρώτη στιγμή. Το ξενοδοχείο σε καλό σημείο κοντά στο κέντρο πάντα με το αυτοκίνητο. Το δωμάτιο καθαρό, μπροστινό φαινόταν το ενετικό κάστρο και το πρωινό ικανοποιητικό. Το προσωπικό εξαιρετικό και πάντα πρόθυμο. Δυστυχώς η πισίνα και το εξωτερικό μπαρ ακόμα δεν είχαν ανοίξει αλλά σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτώ οικογενειακά.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους