Η κριτική έγινε: 7 Μαΐου 2022

Αν και επισκέφθηκα το νησί για λίγες μέρες για επαγγελματικούς λόγους με κέρδισε από την πρώτη στιγμή. Το ξενοδοχείο σε καλό σημείο κοντά στο κέντρο πάντα με το αυτοκίνητο. Το δωμάτιο καθαρό, μπροστινό φαινόταν το ενετικό κάστρο και το πρωινό ικανοποιητικό. Το προσωπικό εξαιρετικό και πάντα πρόθυμο. Δυστυχώς η πισίνα και το εξωτερικό μπαρ ακόμα δεν είχαν ανοίξει αλλά σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτώ οικογενειακά.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 627antonisv
Ο/η Αθανάσιος Κουρκουμέλης, Γενικός Διευθυντής του Apollon Palace Hotel Kefalonia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο Apollon Palace και για τον χρόνο που μας αφιερώσατε για να μοιραστείτε τις εντυπώσεις σας.

Με μεγάλη μας χαρά δεχτήκαμε τα πολύ ευγενικά σας σχόλια για τις εγκαταστάσεις μας καθώς και για την εξυπηρέτηση που λάβατε από το προσωπικό μας.

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο σας και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαρία να σας καλοσωρίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 1 Μαρτίου 2022

Επισκεφθήκαμε την Κεφαλλονιά και πραγματικά ενθουσιαστήκαμε με το νησί, τις παραλίες αλλά και την τέλεια φιλοξενία του ξενοδοχείου. Πολύ φιλόξενο, καθαρό και πρόθυμο προσωπικό. Το πρωινό ικανοποιητικό σε σχέση με την τιμή, η πισίνα καθαρή και το δωμάτιο αρκετά μεγάλο.

Ευχαριστούμε, dimitriszaf7
Ο/η Αθανάσιος Κουρκουμέλης, Γενικός Διευθυντής του Apollon Palace Hotel Kefalonia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαρτίου 2022

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Apollon Palace για τις πρόσφατες διακοπές σας και που μας δώσατε λίγο χρόνο να γράψετε τις εντυπώσεις σας από την πρόσφατη διαμονή σας μαζί μας.

Είμαστε ιδιαίτερα ευχαριστημένοι που απολαύσατε την μοναδική μας τοποθεσία μαζί με την ιδιαίτερη φιλοξενία του προσωπικού μας, να είστε σίγουροι πως τα σχόλια σας θα μεταβιβαστούν.

Ο κυριότερος μας στόχος είναι η ικανοποίηση του φιλοξενούμενου και μας χαροποιεί που καταφέραμε να σας προσφέρουμε τις διακοπές που αναζητούσατε.

Σας ευχαριστούμε ξανά για τα καλά σας λόγια και ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο επόμενο σας ταξίδι στην Κεφαλονιά.

Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξυπηρέτηση ανευ προηγούμενου...το ξενοδοχείο πολυ καθαρό...πρωινό άριστο...το προσωπικό και η διεύθυνση εξαιρετική. Το νησί πολύ όμορφο αν και οι μέρες ήταν λίγες για να δούμε όλες τις ομορφιές. Σίγουρα θα το ξαναεπισκεφθούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, isidorag741

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Είμαστε ιδιαίτερα ευχαριστημένοι που απολαύσατε τις παροχές μας και μας χαροποιεί που καταφέραμε να σας προσφέρουμε τις διακοπές που αναζητούσατε.

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2021

Επισκέφθηκα με group το ξενοδοχείο και την Κεφαλονιά, μια πολύ όμορφη εκδρομή, άψογη εξυπηρέτηση από το πολύ ευγενικό προσωπικό, οικογενειακό περιβάλλον πραγματικά μας έκαναν να αισθανθούμε σαν το σπίτι μας. Η ξενάγηση φανταστική από την ξεναγό. Θα το επισκεφθούμε ξανά !!! Ευχαριστούμε για την ωραία εμπειρία

Ευχαριστούμε, sissyc330

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Είμαστε ιδιαίτερα ευχαριστημένοι που απολαύσατε την φιλοξενία του προσωπικού μας και να είστε σίγουροι πως τα σχόλια σας θα μεταβιβαστούν.

Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά σε θέμα καθαριότητας, στις 4 διανυκτερεύσεις όχι σεντόνια ούτε στα καλαθάκια δεν έγινε αλλαγή . Ζεστό νερό δεν υπήρχε, η πόρτα για το μπαλκόνι δεν άνοιγε , όπως δεν υπήρχαν και Σίτες . Τέλος το πρωινό φτωχό και τυποποιημένο . Σίγουρα μια κακή εμπειρία.

Ευχαριστούμε, Χρήστος Χ

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για την επιλογή του Apollon Palace και για το χρόνο σας για να μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας.

Ο πρώτος μας στόχος είναι η ικανοποίηση των καλεσμένων μας και θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι εξετάσαμε σοβαρά τα εσφαλμένα σχόλια σας σχετικά με την διαμονή σας τα οποία και δεν αναφέρθηκαν στην υποδοχή, καθώς αν υπήρξαν τέτοια προβλήματα και είχαν αναφερθεί σίγουρα μέσα στις 4 διανυκτερεύσεις θα είχαν επιλυθεί.

Σχετικά με τα σχόλια που αφορούν την καθαριότητα, τα οποία και μας ξαφνιάζουν καθώς σύμφωνα με τα μέτρα σχετικά με την αντιμετώπιση του COVID-1 και σύμφωνα με τις νομοθετικές διατάξεις δεν επιτρέπεται η περιποίηση του δωματίου της προσωρινής σας διαμονής παρά μόνο κατόπιν αιτήματος σας. Υπάρχει και σχετική σήμανση εντός του δωματίου αλλά και ενημέρωση σχετική κατά την άφιξη σας.

Το πρωινό το οποίο σερβίρεται είναι κλασικό Ευρωπαϊκό και περιέχει προσθήκες από την Κεφαλονιτική Κουζίνα.

Για να επαναφέρετε τη γνώμη σας και να βεβαιωθείτε ότι η επόμενη επίσκεψή σας στο Apollon Palace θα είναι ευχάριστη και θα ανταποκρίνεται στα γούστα σας, επικοινωνήστε μαζί μας στο apollon-palace@hotmail.com για να οργανώσουμε το επόμενο σας ταξίδι

Να είστε βέβαιοι ότι, αν είχαμε λάβει τα σχόλια σας κατά τη διάρκεια της διαμονής σας, όλα τα μέλη της ομάδας μας θα είχαν κάνει τα πάντα για να κάνουν τη διαμονή σας άνετη και ευχάριστη.