Destinia.com
Etrip
StayForLong
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά σε θέμα καθαριότητας, στις 4 διανυκτερεύσεις όχι σεντόνια ούτε στα καλαθάκια δεν έγινε αλλαγή . Ζεστό νερό δεν υπήρχε, η πόρτα για το μπαλκόνι δεν άνοιγε , όπως δεν υπήρχαν και Σίτες . Τέλος το πρωινό φτωχό και τυποποιημένο . Σίγουρα μια κακή εμπειρία.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Χρήστος Χ
Ο/η Αθανάσιος Κουρκουμέλης, Γενικός Διευθυντής του Apollon Palace Hotel Kefalonia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαρτίου 2022

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για την επιλογή του Apollon Palace και για το χρόνο σας για να μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας.

Ο πρώτος μας στόχος είναι η ικανοποίηση των καλεσμένων μας και θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι εξετάσαμε σοβαρά τα εσφαλμένα σχόλια σας σχετικά με την διαμονή σας τα οποία και δεν αναφέρθηκαν στην υποδοχή, καθώς αν υπήρξαν τέτοια προβλήματα και είχαν αναφερθεί σίγουρα μέσα στις 4 διανυκτερεύσεις θα είχαν επιλυθεί.

Σχετικά με τα σχόλια που αφορούν την καθαριότητα, τα οποία και μας ξαφνιάζουν καθώς σύμφωνα με τα μέτρα σχετικά με την αντιμετώπιση του COVID-1 και σύμφωνα με τις νομοθετικές διατάξεις δεν επιτρέπεται η περιποίηση του δωματίου της προσωρινής σας διαμονής παρά μόνο κατόπιν αιτήματος σας. Υπάρχει και σχετική σήμανση εντός του δωματίου αλλά και ενημέρωση σχετική κατά την άφιξη σας.

Το πρωινό το οποίο σερβίρεται είναι κλασικό Ευρωπαϊκό και περιέχει προσθήκες από την Κεφαλονιτική Κουζίνα.

Για να επαναφέρετε τη γνώμη σας και να βεβαιωθείτε ότι η επόμενη επίσκεψή σας στο Apollon Palace θα είναι ευχάριστη και θα ανταποκρίνεται στα γούστα σας, επικοινωνήστε μαζί μας στο apollon-palace@hotmail.com για να οργανώσουμε το επόμενο σας ταξίδι

Να είστε βέβαιοι ότι, αν είχαμε λάβει τα σχόλια σας κατά τη διάρκεια της διαμονής σας, όλα τα μέλη της ομάδας μας θα είχαν κάνει τα πάντα για να κάνουν τη διαμονή σας άνετη και ευχάριστη.

The Apollon family

Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2019

Υπέροχο και φιλόξενο μέρος! Τα δωμάτια και οι κοινόχρηστοι χώροι ήταν πάντα καθαροί καθώς υπήρχε καθημερινή υπηρεσία καθαρισμού. Το προσωπικό ήταν πάντα πρόθυμο να μας βοηθήσει σε ότι χρειαζόμασταν. Υπέροχη διαμονή και φιλοξενία. Σίγουρα ένα μέρος που θα ξανά πάμε αν μας δοθεί η ευκαιρία!!

Ευχαριστούμε, Tina P
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2019

Περάσαμε ένα απίστευτο πενθήμερο..Γελάσαμε κι ήπιαμε τρελά κοκτέιλ δίπλα στην πισίνα.. Κι οσο για την καθαριότητα.. Πραγματικά ηταν φοβερή επι καθημερινής βάσεως.. Θα ξαναερχομουν σίγουρα με τη κοπέλα μου

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Vasillis-mpa1988
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα εκπληκτικό ξενοδοχείο σε μια υπέροχη τοποθεσία. Εξαιρετικός και απίστευτα φιλόξενος ιδιοκτήτης πρόθυμος να μας βοηθήσει σε κάθε μας πρόβλημα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα και θα είναι απ τις πρώτες μας επιλογές οταν θα βρεθούμε ξανα στο νησί.

Ευχαριστούμε, stakas95
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική προσπάθεια που χρίζει βελτίωσης στο θέμα πρωινού το οποίο είναι σχετικά φτωχό . Καθαρό δωμάτιο κάθε μερα με χαμογελαστούς ανθρώπους που διατίθενται να σε εξυπηρετήσουν ανα πάσα στιγμή.
Μεγάλο μειονέκτημα η έλλειψη χώρου στάθμευσης που σε αναγκάζει να αφήσεις το αυτοκίνητο σου σε σημείο σχετικά επικίνδυνο (πάνω σε στροφή δρόμου μέσης κυκλοφορίας).

1  Ευχαριστούμε, pspanopi