Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2019

Περάσαμε ένα απίστευτο πενθήμερο..Γελάσαμε κι ήπιαμε τρελά κοκτέιλ δίπλα στην πισίνα.. Κι οσο για την καθαριότητα.. Πραγματικά ηταν φοβερή επι καθημερινής βάσεως.. Θα ξαναερχομουν σίγουρα με τη κοπέλα μου

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Vasillis-mpa1988
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα εκπληκτικό ξενοδοχείο σε μια υπέροχη τοποθεσία. Εξαιρετικός και απίστευτα φιλόξενος ιδιοκτήτης πρόθυμος να μας βοηθήσει σε κάθε μας πρόβλημα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα και θα είναι απ τις πρώτες μας επιλογές οταν θα βρεθούμε ξανα στο νησί.

Ευχαριστούμε, stakas95
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική προσπάθεια που χρίζει βελτίωσης στο θέμα πρωινού το οποίο είναι σχετικά φτωχό . Καθαρό δωμάτιο κάθε μερα με χαμογελαστούς ανθρώπους που διατίθενται να σε εξυπηρετήσουν ανα πάσα στιγμή.
Μεγάλο μειονέκτημα η έλλειψη χώρου στάθμευσης που σε αναγκάζει να αφήσεις το αυτοκίνητο σου σε σημείο σχετικά επικίνδυνο (πάνω σε στροφή δρόμου μέσης κυκλοφορίας).

Ευχαριστούμε, pspanopi
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2019

Δεν ήξερα ποιόν άλλο τίτλο να δώσω γιατί θεωρώ οτι αυτό ειναι το υπερ-ατού του ξενοδοχείου!Το προσωπικό του!Νέοι άνθρωποι (η Αναστασία, η Κωνσταντίνα, ο Θανάσης και οι ιδιοκτήτες φυσικά)με διάθεση,ανεπιτήδευτη ευγένεια και πρόθυμοι να κανουν τη διαμονή μας με τις δίδυμες κορούλες μας 2 1/2ετών όσο το δυνατόν καλύτερη!Αυτό για εμας ήταν πολύ σημαντικό και δεν δώσαμε καμία σημασία στην απλότητα του δωματίου(αν και μας πρότειναν κι άλλο να διαλέξουμε)!Ήταν ένα αξιοπρεπές δωμάτιο,καθαρό και το ξενοδοχείο επίσης καθαρό και "τακτοποιημένο"!Η πισίνα συντηρείτο καθε βράδυ(το βλέπαμε γιατί καθόμασταν στο μπαλκονάκι)και γενικά οι κοινόχρηστοι χώροι ήταν "τακτοποιημένοι"!Έδειχναν ενδιαφέρον και νοιάξιμο πολλά που έκαναν:το ποτό υποδοχής όταν περίμεναν αφίξεις με μια εξόχως θετική διάθεση που την μετέδιδαν,τα λουλούδια στα τραπεζάκια στην πισίνα, τα μαξιλάρια, ο τρόπος που ήταν τακτοποιημένο το πρωινο αν και ήταν ένα απλό πρωινό!Εμένα μου άφησαν μια γλυκια γεύση..Θα το σύστηνα ανεπιφύλακτα σε όσους δεν αναζητούν διαμονή υπερπολυτελείας!

1  Ευχαριστούμε, Aperantagalazio
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2019

Καλό ξενοδοχείο με αρκετά καλή θέα και φανταστική πισινα.Το προσωπικό ήταν πολύ καλό και εξυπηρετικό.Το πρωινό είχε ότι χρειαζόμασταν για το πρωινό μας.Το μόνο αρνητικό ειναι οι τιμές στο pool bar της πισίνας,το γεγονός ότι το υδρομασάζ καμία φορά είχε προβλημα,τα στρώματα ήταν μέτρια χρειάστηκαμε στο ντιβάνι δεύτερο και δεν υπήρχαν διάφοροι τύποι μαξιλαριών.Τελος,το μπάνιο ήταν μικρό υπερβολικά και η καθαριότητα καλη.

1  Ευχαριστούμε, John K