“Αρκετά καλό μικρό εστιατόριο, εξαιρετική εξυπηρέτηση.”
Κριτική για: Kος Μπακυ

Kος Μπακυ
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Πολύ καλό εστιατόριο ζυμαρικών, ωραίες γεύσεις από καλά πιάτα έως εξαιρετικά. Μπορείτε να διαλέξετε από μια μεγάλη ποικιλία ζυμαρικών, σαλατών. Εξαιρετικό το ριζότο τους με μανιτάρια.. Υστερούν λίγο σε γεύση οι σαλάτες λαχανικών...

Ευχαριστούμε, Χ Ι

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί είναι απλά τελειο.η ευγένεια του προσωπικού δεν υπάρχει. Οι γεύσεις είναι πολύ καλές. Εγώ προτιμώ το ριζότο πόλο το οποίο θεωρώ τρομερό.πολυ νόστιμες σαλάτες πολύ καλές μερίδες και στο τέλος σε κερνάνε απίστευτο γλυκό που επιλέγεις εσυ μετά από κάποιες προτάσεις που έχεις από το σερβιτόρο. Για το τέλος κράτησα ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ που έχουν κρατήσει το τσιγάρο απέξω από το μαγαζί.Ως αντικαπνιστης είναι κάτι που εκτιμώ.

2  Ευχαριστούμε, Maslatzidis G
Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τα φαγητά ήταν υπέροχα! Η ατμόσφαιρα πολυ ωραία! Το εχω επισκεφθεί αρκετές φορές! Και εχω μείνει ικανοποιημένη!

2  Ευχαριστούμε, Aggeliki12
Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2017

Ενα πολυ προσεγμενο μικρο μαγαζι με εμφαση κυριως στα ζυμαρικα αλλα σε λαθος κατα την γνωμη μου τοποθεσια με πολυ φασαρια λογω του κεντρικου δρομου.

Ευχαριστούμε, harrissoulis
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν είναι vfm ... σε όχι τόσο καλό σημείο πράγμα που δεν μας ενόχλησε ιδιαίτερα πήγαμε για φαγητό ένα μεσημέρι... η πίτσα μέτρια και μικρή σε μέγεθος, η σαλάτα συμπαθητική... στο τέλος μας εφεραν 2 μικρά γλυκάκια... δεν είναι φθηνό και η ποιότητα δεν είναι τπτ το ιδιαίτερο. .. Υπάρχουν καλύτερες επιλογές για ιταλικό...

2  Ευχαριστούμε, Angreg01

Kος Μπακυ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλκίδα, Εύβοια

Kος Μπακυ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!