“Άψογα..”
Κριτική για: Το Θαλάμι Ουζερί

Το Θαλάμι Ουζερί
Κουζίνες: Θαλασσινά
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξυπηρέτηση τέλεια, γρήγορη κ σε μια μέρα που γινόταν απλά πανικός! Κυριακή απόγευμα (04-03-2018) κ πάνω-κάτω τέζα το κατάστημα αλλά οι πάντες στην εντέλεια κ η κουζίνα τόσο γρήγορη που οι master chef στο star channel δείχνουν τόσο αργοί..νόστιμα πιάτα κ χορταστικα με κανονικές τιμές!!!
Οι γκρινιάρηδες να κάτσετε σπίτι σας να φάτε, που βέβαια ακόμα κι εκεί θα σας φταίνε τα πάντα!
Μπράβο μάγκες σε κουζίνα, προσωπικό, εξυπηρέτηση είστε οι καλύτεροι!

1  Ευχαριστούμε, takaros7777

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό με γρήγορη εξυπηρέτηση και κανονικές τιμές για το είδος του φαγητου. Πολύ νόστιμα και φρέσκα όστρακα. 2 άτομα 2 σαλάτες 1 ορεκτικό και 3 μερίδες θαλασσινά χωρίς αλκοόλ 38€

1  Ευχαριστούμε, tol_pap
Η κριτική γράφτηκε 30 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγάμέ 4 άτόμά. Σάββάτό σχετικά νώρίς όπότέ δέν έίχέ κόσμό.Ήταν όλα εξαιρετικά πολύ ωραίο φαγητό λογικές τιμές καλό σέρβις. Θα ξάνάπάμέ.

2  Ευχαριστούμε, faebook
Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο φαγητό εξαιρετικό και φρέσκο ψάρι , οι γυαλιστερές με την μουστάρδα είναι κορυφή . Αυτό που δεν μου άρεσε είναι : παλιά στο τέλος σέρβιρε γλυκό τώρα όμως όχι ....

7  Ευχαριστούμε, Maria V
Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Παλια γινοταν κακος χαμος κ το φαγητο ηταν οντως πολυ καλο. Θυμαμαι σου εφερνε κ πετσετακι αρωματισμενο στο τελος, κ ηταν ολα περιποιημενα. Τα τελευταια 2 χρονια η χωριατικη ειναι παντα ζεστη, οι πατατες ψιλοωμες κ ο γαυρος... ενας γαυρος ειναι.. πως μπορεις να μην τον κανεις καλο?? Μακαρι να τα φτιαξουν ολα παλι, κ ας μην κοιτανε μονο πως θα γεμισει το μαγαζι. Υπαρχουν κ αλλου ψαροταβερνες..

1  Ευχαριστούμε, Youxou
Ο/η oyzeritothalami, Ιδιοκτήτης του Το Θαλάμι Ουζερί, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Οκτωβρίου 2017

Θα προτιμούσα κυριε αφου οπως λετε ειστε πελατης να μας πειτε τι προβλημα υπαρχει με το φαγητο μας προκειμενου αν κατι δεν παει καλα να διορθώσει ο υπευθυνος της κουζινας τα εδέσματα . Οι πελατες μας οταν συμβαινει καποιο προβλημα μας ενημερωνουν αμεσα και αυτο μας βοηθαει να γινόμαστε οι καλυτεροι

Το Θαλάμι Ουζερί: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Λάμψακος, Εύβοια
Χαλκίδα, Εύβοια

Το Θαλάμι Ουζερί: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!