“Πραγματική οδύσσεια...”
Κριτική για: Οδυσσεία

Οδυσσεία
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η προσπάθεια να εξυπηρετηθεις στο μαγαζί, περιγράφεται εύστοχα από την επωνυμία του. Παραγγελία μετά από μια ώρα, ακριβά πιάτα για αυτό που ήταν, μέτριο και κρύο τελικα φαγητό, σερβιτόροι ευγενικοί αλλά ιδιοκτήτης με ύφος, όταν του είπα, ότι τα πιατα που δεν ήρθαν ποτέ ή ήρθαν παγωμένα μετά από 2 μισή ώρες, ασφαλώς και δεν τα πληρώνω! Μερικες λεπτομεριες ακομα ηταν, τουαλέτες που σιχαινοσουν να μπεις, λαδοξυδα άδεια, καρέκλες χαλασμενες....
Μια αποτυχία όλο το εγχείρημα.

Ευχαριστούμε, Katia R

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο ειναι μετριο. Δεν εχει μεγαλη ποικιλια. Εμεις παραγγειλαμε εναν ντακο ο οποιος ηταν καλος σε γευση. Παραγγειλαμε μια γαριδομακαροναδα η οποια ηταν γευστικα κατω του μετριου και μια ταραμοσαλατα αδιαφορη. Οι γαριδες σαγανακι ειχαν ελαχιστες γαριδες και παρα πολλα κομματια τυριου, η γευση του ηταν συμπαθητικη.Οι τιμες του παιζουν στο 15 ευρω το ατομο χωρις ποτο. Εδω να πω οτι περιμεναμε να αδειασει τραπεζι γυρω στη μια ωρα ενω ειχε μεσα ενα για εξι ατομα που μπορουσε να το χωρισει....και αφου μας ειδε οτι περιμεναμε ορθιοι τοση ωρα τοτε μας εδωσε το ενα τραπεζι και διπλα μας εβαλε μοα αλλη παρεα με δυο ατομα οπου ο καπνος τους ερχοταν ολος πανω μας.κανενας σεβασμος στον πελατη λογω ημερων.

Ευχαριστούμε, ελευθερια ν
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφη θέα!!Από τις πιο αγαπημένες μου τοποθεσίες στην Χαλκίδα,ειδικά τα καλοκαιρινά βράδια!Το φαγητο είναι υπέροχο!Δεν σας προτείνω κάτι συγκεκριμένο γιατί εμένα μου αρέσουν όλα τα πιάτα!Πηγαίνω αρκετά συχνά!Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Stella S
Η κριτική γράφτηκε 28 Μαΐου 2017

Κρίμα για την τοποθεσία, γεύσεις μέτριες, εξυπηρέτηση λίγη. Κρίμα για τα άλλα ουζερί της περιοχής!!!

Ευχαριστούμε, Dimitris S
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περίμεναμε 1μιση ώρα για παραγγελία .!! Και τελικά μας είπαν να φύγουμε Γτ εξυπηρετούν μόνο τα μέσα τραπέζια .!!

1  Ευχαριστούμε, Στάθης Π

Οδυσσεία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλκίδα, Εύβοια
Χαλκίδα, Εύβοια

Οδυσσεία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!