“Ευχάριστη έκπληξη ”

Ουζερί Ψαροταβέρνα Εύριπος
Κουζίνες: Θαλασσινά
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη βόλτα στην όμορφη Χαλκίδα και αφού θαυμάσαμε τα τρελά νερά περάσαμε μπροστά από το ουζερί. Μας φάνηκε συμπαθητικό, αλλά μας αποζημίωσε με ωραία θαλασσινά και φρέσκο ψάρι. Ευγενικό προσωπικό χαμόγελο, έβλεπες πόσο αγαπάνε τη δουλειά τους. Μπράβο

1  Ευχαριστούμε, Dimitrios V
Ο/η ouzeri e, Ιδιοκτήτης του Ουζερί Ψαροταβέρνα Εύριπος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση. Και τα καλά σας λόγια

Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τα φαγητά ήταν υπέροχα και πολυ νόστιμα! Και οι τιμες του πολυ καλες ! Το προσωπικό πολυ ευχάριστο και εξυπηρετικό! Θα ξαναπάμε σίγουρα!

1  Ευχαριστούμε, Aggeliki12
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2017

Πηγαμε για φαγητο 2 ατομα ,παραγγειλαμε ποικιλια θαλασσινων για 4 ατομα γιατι αλλιως θα μεναμε νηστικοι , και τελικα μας εφεραν ενα πιατο το οποιο αναλογουσε για 2 ατομα , τηγανισμενα σε παλια λαδια , Στο τελος ουτε ενα γλυκο δεν μας κερασαν ,οχι πως ειναι υποχρεωτικο αλλα το θεωρω σημαντικο αφου πλεον ολοι το κανουν . Το αποκορυφωμα ηταν οτι δεν μας εδωσε καν αποδειξη

Ευχαριστούμε, Antonis E
Ο/η Spiro K, Ιδιοκτήτης του Ουζερί Ψαροταβέρνα Εύριπος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Οκτωβρίου 2017

Κύριε Αντώνη ευχαριστούμε για την κριτική.
Τα όστρακα εμείς τα δίνουμε ζωντανά δεν τα τηγανίζουμε Φάγατε πατάτες τηγανιτές
Παραγγείλατε ποικιλία μεγάλη για τέσσερα και χορτάσατε.
Όσο για το γλυκό είπατε δε χωράει άλλο
Όσο για την πληρωμή πληρώσατε 30 €
Δεν μπορείτε με 30 € Να μας Γαμ......τε
Αυτά να τα κάνετε στην Κύπρο στη Λευκωσία
Όσο για την απόδειξη εσείς δεν την πήρατε

Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Θα νομιζε κανεις οτι απο την θεση του εν λογω μαγαζιου οτι μονο τουριστικο ειναι στο θεμα ποιοτητας και τιμης,λαθος το ουζερι αυτο εχει αριστη ποιοτητα και παρα πολυ καλες τιμες,εννοω χαμηλες τιμες,και στο τελος μας κερασαν και υπεροχες λουκουμαδες!Πολυ καλο σερβις!Θα ξαναπαμε!

3  Ευχαριστούμε, Jimispat32
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2017

Ποιος δεν θα ήθελε απο εμας να τρωει βλέποντας τα " τρελα νερα" οπως τα λενε οι ντόπιοι στην παλαιά γεφγραωτης Χαλκίδας? Με αυτην την λογικη κ ενα βραδυ σε μια βολτα στην πόλη,καθησαμεβμε παρέα στον Εύριπο.Το μαγαζι καταρχήν σε πάει αλλού...νησιωτικο χρώμα, τον χειμωνα πρεπει να ειναι ζεστο κ φιλικο.Η ποιότητα πάρα πολυ καλή κ οι τιμες αναλογες της ποιότητας,κάτι που όλοι μας επιθυμουμε.Παρα την κινηση,το μαγαζι κ κυριως οι τουαλλετες έλαμπαν.Μου άρεσε το οικογενειακο στοιχείο της επιχειρησης,που μαζι με ολα τα άλλα την εκανε πολυ πολυ συμπαθη.Ο Σπύρος,κορυφη,ξερει να κερδίζει τον πελάτη

2  Ευχαριστούμε, Thodoris B

Ουζερί Ψαροταβέρνα Εύριπος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Λάμψακος, Εύβοια
Χαλκίδα, Εύβοια

Ουζερί Ψαροταβέρνα Εύριπος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!