“Τελικά δεν είναι τόσο καλό !”
Κριτική για: Λαός και Καλαμάκι

Λαός και Καλαμάκι
Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ενώ σε αλλά φαγητά έμεινα πολύ ευχαριστημένος,δυσαρεστήθηκα από το burger που παράγγειλα σήμερα.Θα σας πρότεινα να μην το παραγγείλετε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, 427.183

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος χώρος και καθαρός. Το προσωπικό ήταν απίστευτα εξυπηρετικό και το σέρβις ταχύτατο. Το φαγητό πολυ νόστιμο με αρκετά μεγάλες μερίδες. Μπορεί να μην διαθέτει θέα στην θάλασσα αλλά σίγουρα είναι καλύτερη επιλογή από άλλα καταστήματα.
Να σημειωθεί ότι εν όψη πανδημίας τα μέτρα ήταν αυστηρά, αποστάσεις, μαχαιροπίρουνα συσκευασμένα, προσωπικό με μασκές γάντια κτλ. Σίγουρα θα το επιλέξω ξανά

1  Ευχαριστούμε, 87pattyk
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για φαγητό κι ήταν από τις εμπειρίες που όχι απλά δεν μετανιώσαμε...θα το ξανακάναμε!!!
Το μαγαζί ότι πιο ασφαλές από άποψη μέτρων έχω δει..μάσκες, κατάλογος ηλεκτρονικά για προστασία , μαχαιροπήρουνα χαρτοπετσέτες κλπ συσκευασμένα ατομικά.Ο σερβιτόρος μας ευγενικός, προσεκτικός, ταχύτατος και έτοιμος να μας εξυπηρετήσει. Τα φαγητά ζεστά,νόστιμα και χορταστικά σε λογικές τιμές!!! Νομίζω τα συνδιάζει όλα!

2  Ευχαριστούμε, Loylaki
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2020

Άψογο σέρβις πολυ καλή εξυπηρέτηση από τον υπάλληλο που ήταν σημερα το μεσημέρι 29/6/2020 πολυ καλή ποιοτητα φαγητου, χορταστικες μερίδες ψημένα εκείνη την στιγμή και κρατουσαν όλα τά υγειονομικά πρωτόκολλα. Πεντακάθαρο περιβαλλον άψογο σαν μαγαζί συγχαρητήρια!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Vgk-1973_
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φρέσκα και νόστιμα φαγητά. Πολύ καλές οικονομικές τιμές! Άριστο προσωπικό και πολύ ωραίο μαγαζι. Κεντρικά με εύκολη πρόσβαση. Μ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, santoriniskylinet

Λαός και Καλαμάκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λαός και Καλαμάκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα