Μήνυμα από το Tripadvisor:Προσωρινά κλειστό
Ητανα παρα πολυ ωραιο μου αρεσε η εμπειρια μαζι με το δασκαλο μεσα στο νερο

Μου αρεσε η συνενοηση με τον δασκαλο και ο εξοπλισμος ο οποιος ηταν πεντακαθαρος αλλα και τοκτηριο... διαβάστε περισσότερα

BillPol32
Ελλάδα
Μοναδική περιπετεια

Μπλεόνα Τ

Μου αρεσε η συνενοηση με τον δασκαλο και ο εξοπλισμος ο οποιος ηταν πεντακαθαρος αλλα και τοκτηριο το οπιο στεγαζοταν

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, BillPol32
Ο/η 535stratoss, Ιδιοκτήτης του AegeanSeals Diving Center, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 5 εβδομάδες

Σ ευχαριστούμε πολύ για την κριτική και σε περιμένουμε ξανά!

Πρόκειται για μια αξέχαστη εμπειρία που συνδυάζει περιπέτεια και ψυχαγωγία. Οι εκπαιδευτές ήταν όλοι τους πολύ φιλικοί, ο εξοπλισμός άρτια συντηρημενος και οι εικόνες που αντικρίσεις στον βυθό ανεπαναληπτες.

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, Μπλεόνα Τ

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας!

Αριστο καταδυτικο κέντρο! Αψογο περιβαλλον, αριστος επαγγελματισμος, φιλικο κλιμα, αριστες γνωσεις, καλοσυντηρημενος και συγχρονος εξοπλισμος.

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, Thanos_Koutos

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας!

Τέλεια όλα!!!! Η εκπαίδευση, η εμπειρία και φυσικά οι εκπαιδευτές!!!! Θα το ξαναεκανα σίγουρα! Μια από τις καλύτερες εμπειρίες της ζωής μου!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, 574agelikik

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας!! Σας περιμένουμε ξανά!

Η κριτική έγινε: 5 Δεκεμβρίου 2020

Θα μπορούσα να γράψω πολλούς λόγους για τους οποίους βαθμολόγησα το καταδυτικό με την υψηλότερη βαθμολογία, αλλά θα ξεχωρίσω τον εξοπλισμό! Άριστα συντηρημένος, διαρκώς ανανεωμένος και το καταδυτικό εξοπλισμένο με τα καλύτερα προϊόντα της αγοράς! Όταν καταδύομαι, θέλω να νιώθω ασφαλής και να το κάνω νιώθοντας απόλυτα προστατευμένος! Αυτή την προστασία και τη σιγουριά ένιωσα ότι μου προσφέρει ο εξοπλισμός του AegeanSeals και φυσικά το άριστα καταρτισμένο προσωπικό του! Μου λύσανε όλες μου τις απορίες, η πλοήγησή τους στα καταδυτικά σημεία ήταν απόλυτα ακριβής και εννοείται ήταν ευδιάθετοι και χαρούμενοι τις στιγμές που έπρεπε και σοβαροί επαγγελματίες στη δουλειά τους! Πέρασα τέλεια, έμαθα πολλά και σίγουρα θα τους ξαναπροτιμήσω, χωρίς καμία αμφιβολία! Συγχαρητήρια AegeanSeals, συνεχίστε την άριστη δουλειά σας!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, AnTony0X0
Ο/η 535stratoss, Ιδιοκτήτης του AegeanSeals Diving Center, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Δεκεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας!
Είναι μεγάλη μας χαρά που μείνατε τόσο ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες μας!