Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline86 $
eDreams86 $
FindHotel86 $
Agoda.com86 $
Tripadvisor86 $
StayForLong
Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2021

Ζεστός και φιλικός χώρος. Άψογο service καθαρά δωμάτια και το προσωπικό πάντα κοντά σου κάνοντας την διαμονή σου μοναδική. Μεγάλο προνόμιο το πρωινό του ξενοδοχείου που περιλαμβάνει τοπικά, σπιτικά φτιαγμένα, φαγητά με τέλεια γεύση. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, constantinosn589
Η κριτική έγινε: 27 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας σ'αυτό το ξενοδοχείο, μια εξαιρετική εμπειρία!!!
Το συγκεκριμένο boutique hotel στα Ιωάννινα, αποτελεί πια για εμάς τη μόνιμη επιλογή μας. Το έχουμε επισκεφθεί για τρίτη φορά. Ποτέ δεν μας έχει απογοητεύσει!!!! Οι ιδιοκτήτες, πολύ διακριτικοί, ευγενείς και πολιτισμένοι. Το ίδιο αποπνέει και το ξενοδοχείο που είναι μικρό σε δυναμική δωματίων, αλλά αξιοπρεπέστατο, τίμιο, καθαρό πολιτισμένο. Το πρωινό άψογο, πολύ πλούσιο, αναδεικνύει τις παραδοσιακές γεύσεις του τόπου!!!! Άριστη η θέση του, μέσα στο κάστρο, δομημένο με σεβασμό στην ιστορία του τόπου. Προσωπικά έχω ενθουσιαστεί από την φροντίδα των ιδιοκτητών. Διαθέτει καθαρούς χώρους, κάθε μέρα αλλάζουν σεντόνια και πετσέτες, οι οποίες είναι πολύ χνουδωτες και μαλακές, θυμίζοντας σπίτι. Το στρώμα πολύ άνετο (είμαι πολύ περίεργος στο θέμα στρώματος, δύσκολα κοιμάμαι σε άλλο!!!) Άριστη επιλογή σε πολύ λογική τιμή. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Pioneer18683639512
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2020

Πανεμορφο το δωματιο, πεντακαθαροι ολοι οι χωροι, μοναδικο και ξεχωριστο πρωϊνο και το προσωπικο παντα χαμογελαστο κ προθυμο για καθε ειδους εξυπηρετηση.Κεντρικο σημειο που σου προσφερει ηρεμια κ την ευκαιρια για εναν περιπατο. Σιγουρα η επιλογη μας για την επομενη μας επισκεψη.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, JennyPlouma
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2020

Τα δωμάτια είναι πολύ ευρύχωρα και το πρωινό είναι εξαιρετικό. Μας άρεσε η τοποθεσία του μέσα στο γραφικό κάστρο. Το highlight είναι το διαφωνο πάτωμα στο σαλόνι του ξενοδοχείου που φαινεται ένα αρχαίο πηγάδι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, ChristosIoannou
Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα ωραιότερα καταλύματα που έχω επισκεφτεί, δεν έχω πραγματικά τίποτα αρνητικό να πω από την ευγενική αντιμετώπιση, την καθαριότητα, την αισθητική και το υπέροχο πρωινό. Ο ορισμός του value for money! Συγχαρητήρια

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, 780yannisb