Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 19/06/21
eDreams96 $
Priceline96 $
Agoda.com96 $
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2020

Πανεμορφο το δωματιο, πεντακαθαροι ολοι οι χωροι, μοναδικο και ξεχωριστο πρωϊνο και το προσωπικο παντα χαμογελαστο κ προθυμο για καθε ειδους εξυπηρετηση.Κεντρικο σημειο που σου προσφερει ηρεμια κ την ευκαιρια για εναν περιπατο. Σιγουρα η επιλογη μας για την επομενη μας επισκεψη.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, JennyPlouma
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2020

Τα δωμάτια είναι πολύ ευρύχωρα και το πρωινό είναι εξαιρετικό. Μας άρεσε η τοποθεσία του μέσα στο γραφικό κάστρο. Το highlight είναι το διαφωνο πάτωμα στο σαλόνι του ξενοδοχείου που φαινεται ένα αρχαίο πηγάδι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, ChristosIoannou
Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα ωραιότερα καταλύματα που έχω επισκεφτεί, δεν έχω πραγματικά τίποτα αρνητικό να πω από την ευγενική αντιμετώπιση, την καθαριότητα, την αισθητική και το υπέροχο πρωινό. Ο ορισμός του value for money! Συγχαρητήρια

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, 780yannisb
Η κριτική έγινε: 8 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πόσο όμορφο είναι να σε περιποιουνται και να νιώθεις άνετα σε ένα εντελώς άγνωστο μέρος. Το Its Kale Boutique είναι η επιλογή που χρειάζεστε αν επιθυμείτε καθαριότητα,ένα στρώμα για τέλειους ύπνους,πλούσιο σε ποικιλία αλλά και σε γεύση πρωινό. Το προσωπικό, είναι προθυμο να σας εξυπηρετήσει τόσο σε ότι έχει να κάνει με τα δωμάτια, όσο και με την περιπλάνηση σας στα Ιωάννινα. Η τοποθεσία του με ενθουσίασε, καθότι βρίσκεται μέσα στο κάστρο.Η απόσταση με το κέντρο είναι περίπου 10'. Μην το σκέφτεστε.. Είναι αυτό που θέλετε!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, O1221BV_
Η κριτική έγινε: 28 Ιανουαρίου 2020

Βρήκαμε αυτό που θέλαμε . Μέσα στο κάστρο σ' ένα μοντέρνο χώρο. Ήταν όλα γύρο μας και πηγαίναμε με τα πόδια. Το κατάλυμα όπως ακριβώς το διαβάζαμε και βλέπαμε στις φωτογραφίες. Πολλά συγχαρητήρια.!!! Εξαιρετικό σέρβις σε όλους τους τομείς.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, stavross987