“Καλό φαγητό δίπλα στην λίμνη”
Κριτική για: Εστιατόριο Αγνάντι

Εστιατόριο Αγνάντι
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Πήραμε μεσημεριανό και φαγητό σε πακέτο ηταν ολα τα φαγητά πολύ καλά. Το προσωπικό ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό. Ο χώρος απλός δίπλα στην λίμνη με καλή θέα. Οι τιμές του πολύ καλές.

Ευχαριστούμε, Giorgos G

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν μια πολύ καλή επιλογή χαλάρωσης..Το φαγητό ήταν εξαιρετικό για τύπου μαγειρευτό..Και δίπλα στη λίμνη..

Ευχαριστούμε, Τάσος Γ
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρά Δευτέρα. Πολύς κόσμος το καταλαβαίνω ΑΛΛΑ...
- λερωμένα τα μισά μαχαιροπήρουνα που μας έφεραν
-εξυπηρέτηση ότι να ´ναι! Καμία σειρά προτεραιότητας, σερβιτόροι ότι να ´ναι δεν ήξεραν καν τι είχε έρθει στο τραπέζι μας και τι όχι, ευγένεια μετριότατη, πηγαινοερχόντουσαν βρίζοντας
-φαγητό: δεν ξέρω αν μπορεί αυτό το κατάπλασμα να ονομαστεί καν φαγητό! Δεν τρωγόταν τίποτα ούτε καν η λαγάνα, ήταν όλα κρύα ή ελαφρώς ξαναζεσταμένα, όλα άνοστα, δεν θα τα έτρωγαν ούτε σκυλιά! Ευτυχώς που οι κόρες μου δεν άγγιξαν τίποτα γιατί είχα αρχίσει να φοβάμαι ότι κάτι θα πάθουμε. Πληρώσαμε ενα 50ρικο και μείναμε εντελώς νηστικοί!!!
ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟΤΕΡΟ ΦΑΓΗΤΟ που έχω «φαει» ever! Stay away!

Ευχαριστούμε, dorinariga
Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φαγητό με θέα στη λίμνη. .ότι καλύτερο για Σάββατο βράδυ... μεγάλες μερίδες, νόστιμα φαγητά, καλοψημένα κρέατα και γρήγορο σέρβις... Καλή απόλαυση

Ευχαριστούμε, androioanna
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2018

Η ταβέρνα <<ΑΓΝΑΝΤΙ>> βρίσκεται στον Μώλο της Λίμνης Παμβώτιδας στο πιο πολυσύχναστο μέρος των Ιωαννίνων όπου υπάρχει μεγάλη ερατζάδα.Η μπροστινή και πλάγιες όψεις της αίθουσας είναι με γυάλινη πτυσσόμενη κατασκευή για να απολαμβάνει ο επισκέπτης την θέα στην Λίμνη. Λειτουργεί επί δύο περίπου 10ετίες και το προσωπικό της είναι έμπειρο,φιλικό και εξυπηρετικό. Οι παραγγελίες δίνονται ηλεκτρονικά με αποτέλεσμα την άμεση εξυπηρέτηση του πελάτη. Ξεχωρίζει ο τιμοκατάλογος σε σχήμα δίφυλλης εφημερίδας.Οι μερίδες και οι τιμές ικανοποιητικές.Την συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, ANDREAS_VALVIS

Εστιατόριο Αγνάντι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Εστιατόριο Αγνάντι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;