“Απογοητευτική εμπειρία...!”
Κριτική για: No Ties

No Ties
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο εστιατόριο το επισκφτήκαμε με φίλους σε μια χαλαρή καθημερινή ημέρα και η εμπειρία ήταν υπέροχη.. Ζεστός χώρος και ωραίο καθώς και διαφορετικό φαγητό από αυτά που βρίσκει κανείς στη γύρω περιοχή.
Έτσι αποφασίσαμε να το επισκεφτούμε ξανα και για την ημέρα των γενεθλίων μου, φροντίζοντας να κάνουμε κράτηση από πριν, μιας και θα ήμασταν 6 άτομα. Ήταν περίοδος Χριστουγέννων οπότε όλα τα μαγαζιά στην πόλη ήταν αρκετά γεματα! Φτάνοντας στο μαγαζί αντιμετωπίσαμε μία άβολη και κακή εμπειρία, μιας και η κράτηση μας είχε χαθεί και δεν υπήρχε τραπέζι να εξυπηρετηθουμε, απ' ότι μας ενημέρωσαν τα δύο άτομα που ήταν υπεύθυνα για το σέρβις. Πολλά τραπέζια ήταν άδεια τη συγκεκριμένη ώρα (αλλά ρεζερβε για μετέπειτα κρατήσεις), αλλά οι υπεύθυνοι δε δείξαν καμία διάθεση να μας εξυπηρετήσουν και να λύσουν το πρόβλημα, το οποίο οι ίδιοι δημιούργησαν.. Απαράδεκτη αντιμετώπιση με αποτέλεσμα να χαλάσει εν μέρη τη βραδιά μας και λόγω κίνησης των ημερών να καταλήξουμε σε εστιατόριο που υπό άλλες συνθήκες δε θα επιλέγαμε.
Παρ' όλο που έχει γίνει μία αξιοπρεπέστατη δουλειά με την κουζίνα και τον χώρο του εστιατορίου, η εμπειρία της εξυπηρέτησης που βιώσαμε, δυστυχώς μας χάρισε μία πολύ καλή εμπειρία!
Κρίμα...

Ευχαριστούμε, Kimonas S

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα παιδιά μέσα ευγενεστατα και επαγγελματίες. Πολύ δυνατή πίτσα με αρκετά υλικά χωρίς τσιγκουνιες. Τα ποτά τους καθαρά και ήμουν τυχερός και πέτυχα και λαιβ μουσική . Μπράβο παιδιά.

Ευχαριστούμε, Stathis p
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Μας το σύστησαν Γιαννιώτες και πήγαμε το βράδυ της Καθαράς Δευτέρας. Περάσαμε υπέροχα, με ζωντανή μουσική, που μας θύμιζε παλιές μπουάτ της Αθήνας. Τα ποτά ήταν σωστά και η πίτσα που δοκιμάσαμε και ξαναπαραγγείλαμε πολύ καλή. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Pavlos S
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε μεγάλη παρέα 10 ατόμων Αποκριά στα Γιάννενα και ψάχναμε να κάτσουμε κάπου για φαγητό που να μην είναι μεζεδοπωλείο. Περνώντας έξω από το μαγαζί μας άρεσε η ατμόσφαιρά του και μπήκαμε. Πραγματικά δεν το μετανιώσαμε, αφού ό,τι παραγγείλαμε ήταν πραγματικά καλό. Πήραμε 4 διαφορετικές πίτσες, 6 διαφορετικά ζυμαρικά και 2 σαλάτες. Ήταν όλα πολύ γευστικά και όλοι έμειναν υπέρ-ευχαριστημένοι, πράγμα δύσκολο για μια παρέα 10 ατόμων. Οι τιμές του ήταν φυσιολογικές και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και χαμογελαστό. Μας άρεσε τόσο η ατμόσφαιρα όσο και η μουσική που αποφασίσαμε να μείνουμε και για το «ποτάκι» μας εκεί και πραγματικά το διασκεδάσαμε αρκετά.
Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα για όποιον θέλει να φάει ιταλικό στην πόλη των Ιωαννίνων.

Ευχαριστούμε, gpelekan
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο ιταλικο εστιατόριο ,πολυ καλη κουζίνα , λογικές τιμές,αν σας αρέσει το ιταλικό φαγητό συστήνεται ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, MANOUSAKIS E

No Ties: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

No Ties: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!