“Φοβερο live, ωραίος χώρος, αλλά..”
Κριτική για: No Ties

No Ties
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2017

Πολυ ωραιο live, ωραιος χωρος και καλο finger food. Κατσαμε στο μπαρ γιατι δεν επιτρεποταν να κατσουμε σε τραπεζι, αφου δε θα τρωγαμε! Περίμενα πιο επαγγελματική συμπεριφορά από το προσωπικό. Απαραδεκτη η συμπεριφορα οταν σπασαμε ενα ποτηρι κρασιου κατα λαθος.. Κριμα που χαλαει ολη η προσπαθεια..

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
3  Ευχαριστούμε, konrou-traveler
Ο/η Elpida S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του No Ties, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Μαρτίου 2017

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας... στα τραπέζια επιτρέπεται να καθίσεις. το μαγαζί είναι όμως μικρό και τις περισσότερες ημέρες είναι κλεισμένα για το φαγητό... Παρεξήγηση ίσως για το ποτήρι καθώς ακριβώς δίπλα σας υπήρχαν πελάτες που ίσως και να τραυματίζονταν.. Να κάνετε τον κόπο να περάσετε ξανά με καλή διάθεση και χαμόγελο απο όλους μας. Σας ευχαριστούμε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό τόσο για φαγητό όσο και για ποτό. Ευχάριστη ατμόσφαιρα, άριστη και φιλική εξυπηρέτηση. Το ιδανικό συμπλήρωμα ήταν η μουσική που ήταν ροκ και τζαζ σε σωστές εναλλαγές. Ιδανική επιλογή

2  Ευχαριστούμε, dimvog

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας.

Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τις ημερες των Χριστουγεννων επισκευθηκαμε τα Ιωαννινα και ψαχντοντας στο trip advisor μας γυαλισε αυτο το μαγαζι. Αφου ειδαμε ενα ωραιο χωρο στις φωτογραφιες και αφου διαβασαμε καλα σχολια, αποφασισαμε να το επισκευθουμε. Πραγματι ενας πολυ πολυ ομορφος χωρος, ανετος, καλοδιαμορφωμενος με ομορφο φωτισμο, σου εφτιαχνε τη διαδεση για το δειπνο αλλα και για ενα ποτο ή κοκτειλ αργοτερα! Το προσωπικο ευγενικοτατο και φιλικο. Ο Βασιλης ο σερβιτορος φαινεται πως γνωριζει καλα τη δουλεια του, απ το πως θα παρουσιασει τα πιατα μεχρι το πως πως θα "κινηθει" στο τραπεζι για να ικανοποιησει τους πελατες! Τα φαγητα ηρθαν στη σωστη ωρα και ηταν ολα εξαιρετικα. Τα ορεκτικα, η πιτσα, τα κυριως. Σωστο ψησιμο, ωραια παρουσιαση, σωστες μεριδες. Τα κοκτειλ και τα γλυκα στο τελος ηταν παρα πολυ καλα -εκτος απ το chease cake που δε θελω να πω πως ηταν κακο αλλα δεν ηταν και καλο. Οι τιμες ηταν αυτες που επρεπε να ειναι! Απ τα καλυτερα value for money μαγαζια που εχω επισκευθει! Σιγουρα μια ωραια εμπειρια που θα ηθελα να ξαναζησω σε επομενη επισκεψη στα Ιωαννινα!
Να σημειωσω πως μου εκανε τρομερη εντυπωση που ενα μαγαζι αυτου του μπατζετ προσεφερε ποτηρι κρασι απο γνωστες φιαλες! Και το ειδα στο μπαρ οτι πραγματι μου εβαλε αυτο που ζητησα και μαλιστα ανοιξε εκεινη τη στιγμη το μπουκαλι!

3  Ευχαριστούμε, antonis n

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. είναι ένας χώρος που τον προσέχουμε. με προιόντα από Ιταλία , πίτσα την καλύτερη στα Ιωάννινα. Πιάτα ημέρας με θαλασσινά, τρούφα, επιλεγμένα κρέατα.. Το καλοκαίρι ο χώρος μας λειτουργεί και μέσα και έξω σε έναν φιλόξενο κήπο...

Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος,ευγενικο προσωπικό με νόστιμο και ποιοτικό φαγητό!Μου άρεσε ιδιαίτερα το πιάτο ημέρας ριζότο με ρρουφα!Μπράβο για το όμορφο στήσιμο !!

2  Ευχαριστούμε, spiros_tsn

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλια σας και σας περιμένουμε ξανά..

Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ζεστο ομορφο μπαρακι με καλο ποτο... με απιθανη πιτσα ....και τη δευτερα που βραθηκα εκει....η ζωντανη μουσικη απιθανη...!!!!

2  Ευχαριστούμε, Vasilhs M

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας. Στις 27 Μαρτίου είναι το τελευταίο live για το χειμώνα μας. Οι πόρτες μας ανοίγουν και το μαγαζί μας επεκτείνεται στον μικρό μας κήπο με ωραίο φωτισμό και χρώματα..

No Ties: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

No Ties: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!