Αξίζει να δοκιμάσετε το rafting στα ποτάμια της περιοχής!

Πολύ ωραία εμπειρία..Για αρχάριους αξίζει να κάνετε rafting στον Βοιδοματη..Τοπίο που σου κόβει την... διαβάστε περισσότερα

Eleni P
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Μοναδική εμπειρία

Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2020
apostolosa2016
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για 5ημερο στα Ζαγοροχώρια και θέλαμε να δοκιμάσουμε πρώτη φορά ράφτινγκ. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα σε όλους όσους επισκεφθούν την περιοχή. Η εικόνες που βλέπεις μέσα από το ποταμι, η αίσθηση του να ελίσσεσαι μέσα στα κρυστάλλινα νερά του Βοιδοματη ήταν απλά μοναδική. Ευχαριστούμε το Χρήστο που ήταν ο οδηγός μας για την αξέχαστη εμπειρία και τις πληροφορίες που μας έδινε καθ’ολη τη διάρκεια της διαδρομής. Αλλά και για την προσωπική αφιέρωση.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, apostolosa2016
Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2020

Υπεροχη εμπειρια rafting σε ενα πανεμορφο τοπιο!! Ο Χριστος και η Σπυριδουλα ηταν εξαιρετικοι, πολυ συμπαθητικοι και με πολυ ενεργεια, positive vibes και γνωσεις για την περιοχη γυρω μας και το περιβαλλον. Το συστηνω ανεπιφύλακτα! Και ευχαριστουμε για ακομη μια φορα!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Yesminema
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2020

Εξυπηρέτηση, ο οδηγός ευγενικός και μας έκανε να αισθανθούμε σιγουριά. Μας πήγαν με βανακι στο σημείο εκκίνησης.

Ευχαριστούμε, AdamidouN
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε το team για την υπέροχη εμπειρία rafting στα μοναδικά νερά του Βοϊδομάτη! Πολύ καλή οργάνωση κι εξυπηρέτηση. Εκτός από την άριστη προετοιμασία, η οδηγός έκανε ενδιαφέρουσα ξενάγηση με πληροφορίες για τον τόπο και μας έβγαζε φωτογραφίες καθ' όλη τη διάρκεια! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, RaniaV43
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2020

Περάσαμε την διαδρομή rafting του Βοϊδομάτη. Δυστυχώς την εποχή που περάσαμε, δεν είχε πολύ νερό το ποτάμι το οποίο έκανε την όλη εμπειρία περισσότερο βαρκάδα παρά rafting. Παρόλα αυτά, το τοπίο είναι μαγευτικό. Ο οδηγός μας ήταν ο Τάκης ο οποίος μας έδωσε την σιγουριά και το κλίμα που χρειάζεται κάποιος που δεν έχει προηγούμενη εμπειρία από rafting. Η σελίδα του Trecking Hellas θα πρέπει να διορθώσει την ώρα συνάντησης για την συγκεκριμένη διαδρομή καθώς γράφει 10:30 και δυστυχώς υπήρξε άγχος γιατί μας τηλεφώνησαν στις 10:00 να μας ενημερώσουν πως έπρεπε να είμαστε ήδη στον χώρο συνάντησης και πριν το rafting χρειάστηκε να προηγηθεί μία ειδική ορεινή διαδρομή ώστε να προλάβουμε την ώρα. Κατά τα άλλα ήταν εξυπηρετικοί όλοι. Το μόνο αρνητικό ήταν οι εγκαταστάσεις οι οποίες δεν σου έδιναν αίσθηση καθαριότητας και είχαν μία άσχημη μυρωδιά.

Ευχαριστούμε, _Y7355LH