“Rafting με τους καλύτερους”
Κριτική για: Trekking Hellas

Trekking Hellas
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: Περισσότερες από 3 ώρες
Χρήσιμες πληροφορίες: Ερμάρια/Αποθήκευση, Διαθέσιμο φαγητό για αγορά, Δραστηριότητες για μικρά παιδιά, Δραστηριότητες για μεγαλύτερα παιδιά
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Μας τους συνέστησαν απο το ξενοδοχείο και είχαν απόλυτα δίκιο. Ολοι ευγενικοί και καλοί γνώστες του αντικειμένου. Στην διάρκεια του rafting δίνουν και πληροφορίες για την ιστορία του τόπου.

Ευχαριστούμε, kotsis2018
Ο/η TrekkingHellasTeam, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Trekking Hellas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ kotsis2018,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα που η ομάδα μας στάθηκε αντάξια των προσδοκιών σας και ευελπιστούμε στην επόμενη επίσκεψή σας, για να ανακαλύψουμε μαζί την απαράμιλλη ομορφιά του Ζαγορίου.

Με ιδιαίτερη εκτίμηση,

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερή εμπειρία το ραφτινκγ στον Βοϊδομάτη . Ο Χρήστος ο καλύτερος οδηγός που μπορεί να έχει κάποιος σε αυτο το ταξίδι των 6,5 χιλιομέτρων μεσα στο ποτάμι , σπανιο παιδί ευγενικός και με πολύ Καλή μόρφωση για ολα όσα αφορούν την περιοχή. Ο ποταμός κυλάει μέσα στη φύση σε ένα πραγματικά θαυμάσιο τοπίο. Καθόλου επικίνδυνο σπορ με δυνατές γεύσεις αδρεναλίνης γεμάτες με ασφάλεια . Αν βρεθείτε κοντά η και μακριά (εγω έμενα Μέτσοβο) να πάτε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Nikos D
Ο/η TrekkingHellasTeam, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Trekking Hellas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Nikos D,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας αλλά και που συστήνετε ανεπιφύλακτα την Trekking Hellas. Τα καλά σας λόγια σχετικά με τους συνεργάτες μας έχουν διαβιβαστεί στην ομάδα μας.
Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο σύντομο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018

Παρέα 7 ατόμων (με 4 παιδιά) αποφασίσαμε, αντί να περπατάμε μόνοι μας, να κάνουμε το τρίωρο πρόγραμμα "3 γεφύρια"¨στα Ζαγοροχώρια. Τελικά ήταν μια πάρα πολύ καλή ιδέα: πέρα από την περιήγηση, σημαντική είναι και η ασφάλεια που αισθάνεσαι (έστω και σε σχετικά εύκολη διαδρομή) με την παρουσία ενός έμπειρου οδηγού που σε έχει υπό την ευθύνη του. Ο Απόστολος Δεμερτζής μας καθοδήγησε άριστα σε μία πολύ ωραία εκδρομή μέσα από τη φύση, σχετικά εύκολη (μας δόθηκαν μπατόν) με ορισμένα μόνο (150μ) σημεία μικρής δυσκολίας. Πραγματικά αξίζει το κόπο και την προσπάθεια και πολύ καλύτερα απο το χαζολόγημα σε χωριά και καφετέριες!

1  Ευχαριστούμε, vdmarame
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οταν θες να αποδράσεις και να ξεσκασεις είναι η καλύτερη επιλογή! Και η καλύτερη εποχή είναι η Άνοιξη! Δεν έχει επικινδυνοτητα. Υπάρχει εξοπλισμός και πάντα οδηγός στη βάρκα! Είναι κατάλληλο και για παιδιά!

Ευχαριστούμε, Μαριλου Ο

Αγαπητή Μαριλου Ο,
Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας εδώ. Με μεγάλη χαρά διαβάζουμε πως απολαύσατε την εμπειρία του rafting στον Βοιδομάτη μαζί μας.
Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα στην επόμενη επίσκεψή σας στο Ζαγόρι.

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρωτοχρονιάτικο rafting ...υπέροχη εμπειρία ,φανταστικός οδηγός (Θωμάς-Άγιος Βασίλης)!το διασκεδάσαμε απίστευτα ..

Ευχαριστούμε, evisot

Αγαπητή evisot,

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! Εν αναμονή της επόμενης επίσκεψής σας.

Trekking Hellas Ioannina Team

Trekking Hellas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Trekking Hellas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!