Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline90 $
eDreams90 $
Agoda.com90 $
Tripadvisor90 $
StayForLong
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2021

Excellent.. απίστευτο πρωινό τέλειος χώρος ..
Τρομερό δωμάτιο..
Θα ξανά πάμε σύντομα..
Τέλειες εγκαταστάσεις και πάρκινγκ κοντά στο κέντρο..
Τρομερή εξυπηρέτηση..
Πολύ καλοί ευγενικοί άνθρωποι..

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Kitsos1998
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο, με μεγάλη πισίνα, ευρύχωρα δωμάτια , πολύ καλόγουστα διακοσμημένα. Όλα τα λευκά είδη είναι της coco mat και εξαιρετικά. Το πρωινό πολύ πλούσιο, ποικιλία σε γλυκά κ αλμυρά , καθώς κ πολύ συχνό γέμισμα σε όποιον δίσκο άδειαζε. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι κ θα το προτιμήσουμε σίγουρα αν βρεθούμε πάλι στα Ιωάννινα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Νβ Ν
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2021

Ήσυχο, ευρύχωρο, καθαρό και με ιδιαίτερη διακόσμηση δωμάτιο και ξενοδοχείο. Τα μαξιλάρια της cocomat προσφέρουν μοναδική χαλάρωση και ξεκούραση! Νοστιμότατο και με ποικιλία πρωινό, καθαρή πισίνα, φροντισμένοι χώροι και κυρίως ευγενεστατοι οικοδεσπότες και προσωπικό με χαμόγελο, χρήσιμες πληροφορίες και διάθεση να σε εξυπηρετήσουν όλο το 24ωρο. Περάσαμε μια υπέροχη εβδομάδα!

1  Ευχαριστούμε, SMNAF
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Διαθέτει πλούσιο πρωινό,κάθε μέρα διαφορετικός μπουφές! Η πισίνα ήταν πεντακάθαρη! Διέθετε υπηρεσιες σαουνα κ μασαζ! Ο κ Αλκης μας κατατόπισε σε ότι χρειαστήκαμε μας έδωσε πληροφορίες για αξιοθέατα να επισκεφθούμε καθώς κ για να φάμε!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Διαθέτει ιδιωτικό παρκινγκ, ήσυχο ξεχοδοχείο παρόλο που πετύχαμε πολλές οικογένειες με παιδιά! Την πισίνα την απολαύσαμε συχνά βρίσκαμε παρέα εκει!
Ευχαριστούμε, 591mariannas
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2021

Υπέροχα δωμάτια, ευρύχωρα , πολυτελή, καλαίσθητα! Ο Άλκης και η Ελένη υπέροχοι, ευγενικοί, πρόθυμοι , φιλόξενοι, κάνουν τη διαμονή στα Ιωαννινα πιο εύκολη (ειδικά αν δεν έχεις ξαναεπισκεφθει την περιοχή) . Η τοποθεσία του ξενοδοχείου εξαιρετικά βολική -πολυ κοντά στο κέντρο και ταυτόχρονα ήσυχα! Εμείς κάναμε και μασάζ και Σάουνα... το συνιστώ να το δοκιμάσετε ! Το πρωινό πλούσιο καλύπτει ολες τις προτιμήσεις! Είναι το ιδανικό μέρος για να χαλαρώσετε από την ένταση της καθημερινότητας! Αν κάτι θα ήθελα να διορθωθεί, θα ήταν μια πιο σχολαστικη καθαριότητα. Οφείλω να ομολογήσω ότι καθαρίζεται καθημερινά το δωμάτιο, απλώς υπήρχαν σημεία που επιδέχονταν βελτίωση! Προφανώς και θα είναι το ξενοδοχείο που θα μένω πλέον σε κάθε μου επίσκεψη στα Ιωάννινα! Και σίγουρα θα το πρότεινα σε όλους!

1  Ευχαριστούμε, _E7884SX