Tripadvisor
Ιωάννινα
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2020

Ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό, με τον Κο Άλκη πάντα πρόθυμο να μας προτείνει νέα μέρη για επίσκεψη! Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο,άνετο και διακοσμημένο με αισθητική, επίσης τα κρεββάτια είχαν την εγγύηση της Coco mat!! Το πρωινό ήταν πλούσιο με φρέσκα προίοντα!! Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, Love_travelling_2021
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2020

Εξαιρετικός χώρος, ευγενέστατο προσωπικό πρόθυμο να μας βοηθήσει σε όλα! Ευρύχωρο δωμάτιο, δυο μεγαλοι χωροι διακοσμημένο με αισθητική. Επίσης ειχε πλούσιο πρωινό για ολες τις προτιμήσεις.μείναμε ευχαριστημένοι.

Ευχαριστούμε, 314giorgosv
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2020

το δωμάτιο ήταν απλά τέλειο μοναδικό. μείναμε σε σουίτα 2 χώρων και δεν έλλειπε τίποτα από μέσα. σαν να βρισκόμασταν στο σπίτι μας. το κρεβάτι ήταν ότι πιο τέλειο έχω κοιμηθεί ποτέ. με την εγγύηση της coco mat. το πρωινό πλούσιο και όλα φρέσκα.

Ευχαριστούμε, dimis311
Η κριτική έγινε: 25 Δεκεμβρίου 2019

Όμορφος κ προσεγμένος χώρος με άνετα κ καθαρά δωμάτια. Το προσωπικό ήταν εξυπηρετικό, ευγενικό κ μας πρότειναν μέρη να επισκεφθούμε! Το πρωινό ήταν πλούσιο. Απέχει περίπου 10' από το κέντρο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, J7675LX_
Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό του ξενοδοχειου ηταν αψογο. Χαμογελαστοι και πάντα προθυμοι να μας βοηθησουν. Μας εδωσαν πληροφοριες για τα αξιοθεατα και τα καλυτερα στεκια για φαγητό και έκαναν τη διαμονή μας πολύ ευχάριστη . Στην επόμενη επισκεψη μας στα Γιάννενα σιγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, annoy21