Trip.com
eDreams
Travelocity
Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλόξενο και ευγενικό προσωπικό. Όμορφο περιβάλλον και καθαροί χώροι κάτι το οποίο απουσιάζει από τα ξενοδοχεία στην Ελλάδα. Να προσθέσω επίσης ότι ήταν πολύ ήσυχο καθώς περιβάλλεται από φύση. Σε ότι χρειάστηκαμε από πληροφορίες και κατατοπιση στην πόλη ήταν όλοι τους πολύ βοηθητικοί και πρόθυμοι.

Ευχαριστούμε, _U1897WB
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Aar Hotel & Spa Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Πρώτα απ 'όλα θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Aar Hotel & Spa για την πρόσφατη διαμονή σας στα Ιωάννινα. Θα θέλαμε να σας πούμε πόσο εκτιμούμε το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τα θερμά σχόλιά σας.

Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια για το ξενοδοχείο, είναι απόλυτη προτεραιότητά μας να παρέχουμε στους επισκέπτες μας την καλύτερη διαμονή. Με χαρά βλέπουμε πως έχετε μείνει πλήρως ικανοποιημένη από τις υπηρεσίες μας, από το προσωπικό μας και από τη θερμή φιλοξενία που προσφέρθηκε σε εσάς.

Θα ήταν μεγάλη μας χαρά και τιμή να σας καλωσορίσουμε στο ξενοδοχείο μας στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2020

Πολύ ανετο δωμάτιο με αναπαυτικά στρώματα! Όλοι οι υπαλληλοι του ξενοδοχείου εξυπηρετικοί και πολύ πρόθυμοι να δώσουν πληροφορίες για ο, τι χρειαστείτε στην διαμονή σας! Πλούσιο πρωινό! Πολύ κοντά στην έξοδο για Εγνατία οδό! Θα το προτιμήσουμε και πάλι σε ανάλογη εκδρομή!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, _M8396SL
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Aar Hotel & Spa Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια για το ξενοδοχείο, είναι απόλυτη προτεραιότητά μας να παρέχουμε στους επισκέπτες μας την καλύτερη διαμονή. Με χαρά βλέπουμε πως έχετε μείνει πλήρως ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες μας, από το προσωπικό μας και από τη θερμή φιλοξενία που προσφέρθηκε σε εσάς.

Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευχάριστο προσωπικό, πολύ όμορφος χώρος, καθαρά δωμάτια, wifi , παρα πολύ καλό πρωινό ξεχώρισα παρα πολύ την παραδοσιακή πίτα και την ποικιλία των προϊόντων. Επίσης αξίζει καιβη εξωτερική πισίνα του ξενοδοχείου. Σίγουρα θα το ξανα επισκεφτώ!!!
Σας ευχαριστώ όλους για αυτήν την ευχάριστη φιλοξενία!!!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, _C4828EN
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Aar Hotel & Spa Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2020

Η κριτική έγινε: 1 Οκτωβρίου 2020

Υπέροχο ξενοδοχείο λίγο έξω από την πόλη. Η τοποθεσία είναι υπέροχη καθώς έχει ησυχία και ηρεμείς! Το προσωπικό εξαιρετικό και πάρα πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Τα δωμάτια πολύ καθαρά,η διακόσμηση φανταστική,έχει και συνδρομητικά κανάλια η τηλεόραση οπότε δεν χρειάζεται να βγαίνεις έξω! Ταξιδεύω με την δουλειά μου πολύ,είναι το ξενοδοχείο που θα προτιμήσω κάθε φορά που θα είμαι στην περιοχή!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, XPAPARIZOS1
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Aar Hotel & Spa Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Οκτωβρίου 2020

Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο λίγο έξω από την πόλη. Η τοποθεσία είναι υπέροχη καθώς έχει ησυχία και ηρεμεις! Σε 10 λεπτά είσαι στα Γιάννενα. Το προσωπικό εξαιρετικό και πάρα πολύ ευγενικό. Το σπα ήταν απίστευτο. Όλες οι λεπτομέρειες στα δωμάτια προσεγμένα. Από τα στρώματα μέχρι τη διακόσμηση, και πολύ καθαρά.
Έχω ταξιδέψει πολύ και σπάνια εχω συναντήσει τέτοιο value for money. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, gregorys459
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Aar Hotel & Spa Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Πρώτα απ 'όλα θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Aar Hotel & Spa Ioannina για την πρόσφατη διαμονή σας στα Ιωάννινα. Θα θέλαμε να σας πούμε πόσο εκτιμούμε το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τα θερμά σχόλιά σας.