Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο ξενοδοχείο με αρκετά καλό πρωινό , πολύ ωραία εσωτερική πισινα ειδικά για τον χειμώνα !
5-10 λεπτά από τα Γιάννενα. Θα έβαζα 5 αλλά δεν θεωρώ ότι είναι το απόλυτο luxury hotel όπως εγώ το φαντάζομαι

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, alexioann83
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Aar Hotel & Spa Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ κύριε Ιωαννίδη,

Πρώτα απ 'όλα θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Aar Hotel & Spa για τη διαμονή σας στα Ιωάννινα. Θα θέλαμε να σας πούμε πόσο εκτιμούμε το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τα θερμά σχόλιά σας.

Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια για το ξενοδοχείο, είναι απόλυτη προτεραιότητά μας να παρέχουμε στους επισκέπτες μας την καλύτερη διαμονή. Ευελπιστούμε να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε στο μέλλον και να ξεπεράσουμε τις προσδοκίες σας.

Θα ήταν μεγάλη μας χαρά και τιμή να σας καλωσορίσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2020

Το ξενοδοχείο σε γενικές γραμμές ήταν πολύ καλό αν κ κάποιες λεπτομέρειες θα έπρεπε να τις προσέξουν περισσότερο.Οι καρέκλες στον χώρο του πρωινού κ στην βεράντα ήταν χαλασμένες φθαρμένες αρα θα έπρεπε να τις αντικαταστησουν μιας κ χαλάνε λίγο την εικόνα αυτού του ωραίου ξενοδοχειου.Οι υπάλληλοι της υποδοχής ήταν πρόσχαροι.Οτι ζητούσαμε το είχαμε.Η καθαριότητα του δωματίου καθημερινή κ πολύ καλή.Το πρωινό αρκετά καλό κ πλούσιο .Η πισίνα καλή κ ότι παραγγείλαμε από εκεί πολύ καλό επίσης.Ησυχια απόλυτη κ μπαλκόνι ωραίο.

Ευχαριστούμε, sofiakarvouniari
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Aar Hotel & Spa Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Αυγούστου 2020

Αγαπητή κυρία Καρβουνιάρη,

Πρώτα απ 'όλα θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Aar Hotel & Spa για τη διαμονή σας στα Ιωάννινα. Θα θέλαμε να σας πούμε πόσο εκτιμούμε το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τα σχόλιά σας.

Θα ήταν μεγάλη μας χαρά και τιμή να σας καλωσορίσουμε στο ξενοδοχείο μας στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη ματια η γεμάτη πισίνα και γύρω πράσινο και εξοχή .Από την ώρα που φτάσαμε μας υποδέχτηκε η Κωσταντινα η οποία χαμογελούσε συνεχεια και ήταν πρόθιμη να βοηθήσει με όλα Τα δωμάτια πιο μεγάλα από ότι τα περιμέναμε και καθαριότητα σε όλους τους χώρους . Δυστυχώς δεν προλάβαμε να χρησιμοποιήσουμε το σπα για μασάζ και περηποιηση Με λίγα λόγια όπως ο τίτλος αξίζει

Ευχαριστούμε, And2Kio

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια για το ξενοδοχείο, είναι απόλυτη προτεραιότητά μας να παρέχουμε στους επισκέπτες μας την καλύτερη διαμονή. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που ακούσαμε ότι είχατε μια υπέροχη διαμονή, απολαύσατε τα πάντα και το προσωπικό μας φρόντισε γι' αυτό.

Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας έρθει σε επαφή με τεράστια επιτυχία από το τηλέφωνο για την παραγγελία της τούρτας και την παρουσίαση της υπέροχης σουίτας 212 που προτείνω ανεπιφύλακτα ήταν με τα λεγόμενα της εορταζουσας και τα δικά μου φυσικά η ποιο οργανωμένη ,καθαρή και όμορφη έκπληξη που έχω κάνει.
Η διαμονή μου εκπληκτική οι προτάσεις για εκτός του ξενοδοχείου φαγητό και ποτό επίσης ιδανικές για τα γούστα μου όπου αναφέρθηκα. Η πισίνα και ο χώρος της όπως και το δωμάτιο μας εξονυχιστικά καθαρά και με ανανέωση τακτική σε πετσέτες και σαμπουάν το πρωινό πλούσιο και ζεστό ότι ώρα και να πήγα και κλείνω με την υπέροχη εξυπηρέτηση , την φιλικότητα και οικειότητα που δέχτηκα ήταν όλα τέλεια και θα ξανά πάω και το προτιμώ και το προτείνω με κλειστά πλέον μάτια. Ξεχωριστά βέβαια να ευχαριστώ την ΟΛΓΑ για την οργάνωση του όλου σκηνικού την ΚΩΝΣΤΑΝΤΉΝΑ για την συνέχεια του και κομμάτι της έκπληξης και τον ΒΑΓΓΕΛΗ για το υπόλοιπο της διαμονής και τις προτάσεις του για το βράδυ μας και να μην ξεχάσω τον ΚΩΣΤΑ όπου η πάρεα του και η περιποίηση του στο μπαρ στην πισίνα και στο πρωινό ήταν υπέροχη.

1  Ευχαριστούμε, giwrgosshizas
Ο/η GEORGIOS THANOS, Γενικός Διευθυντής του Aar Hotel & Spa Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιουλίου 2020

Αγαπητέ Γιώργο,

Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια για το ξενοδοχείο, είναι απόλυτη προτεραιότητά μας να παρέχουμε στους επισκέπτες μας την καλύτερη διαμονή. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που ακούσαμε ότι είχατε μια υπέροχη διαμονή και απολαύσατε τα πάντα. Ιδιαίτερη χαρά μας προκαλεί το γεγονός ότι καταφέραμε να δημιουργήσουμε μία τόσο ξεχωριστή ατμόσφαιρα και έκπληξη για εσάς.

Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε δυο βραδιά στο ξενοδοχείο , και εντυπωσιαστήκαμε από την καθαριότητα , την εξυπηρέτηση , το προσωπικό, την τήρηση των κανόνων υγιεινής και πρωτοκόλλων . Η τοποθεσια είναι η καλύτερη δυνατή από την άποψη ότι είναι πολύ ήσυχα τα δωμάτια, άμεσα προσβάσιμη από την εθνική οδό και σε κατάλληλο σημείο για εξορμήσεις και εκδρομές ! Τελος , ακομα και σε μέρα που θελεις να μεινεις στο ξενοδοχείο εχεις την επιλογη της μεγαλης πισινας και του αναζωογονητικου σπα. Σε περίπτωση επίσκεψης ξανά στην πόλη , θα κάνουμε την ίδια επιλογή !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, X6023XW_
Ο/η georgethanosgr, Γενικός Διευθυντής του Aar Hotel & Spa Ioannina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιουλίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,