Υπέροχη εμπειρία, ευγενικό προσωπικό και μαγικό τοπίο ⛄❄️🎿🥳

Πήγα για σκι μάθημα για την πρώτη φορά και πέρασα πάρα πολύ ωραία. Είχα έναν πολύ καλό δάσκαλο που... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 ημέρες

Διαβάστε και τις 1.793 κριτικές

1.745
1.745
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη εμπειρία! Προτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον επισκεφθεί το Πάπιγκο και γύρω περιοχές να κάνει αυτή τη δραστηριότητα οπωσδήποτε!
Εξαιρετικοί επαγγελματίες ο Άγγελος και Χάρης που μας κατευθύναν καθόλη τη διάρκεια της κατάβασης.
Άνετα το highlight των διακοπών μου!

Ευχαριστούμε, christinaaX3949ID

Απιστευτυη εμπειρια , πανεμορφη διαδρομη, και ο Αγγελος ο οδηγος μας πολυ εμπειρος και παντα ετοιμος να βοηθησει και να εξηγησει τα παντα. Σιγουρα το προτεινουμε ανεπιφυλακτα σε ολους οσοι θελουν να εχουν αυτην την μοναδικη εμπειρια. ευχαριστουμε για ολα

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, 201petrosr

Η πιο δυνατή εμπειρία με την πιο πρόθυμη, προσιτή καθοδήγηση, πάντα με ασφάλεια. Οι άνθρωποι ήταν προσανατολισμένοι στο να περάσουμε υπέροχα και το πέτυχαν. Η γυναίκα μου που καταρχάς φοβόταν, τελικώς θέλει να ξαναπάμε μαζί τους και τα υπόλοιπα ποτάμια. Ο Άγγελος ο οδηγός μας, μας οδήγησε στα πιο απίθανα σημεία με καταρράκτες, λιμνούλες κλπ κ μας έβγαλε υπέροχες φωτογραφίες που μας έστειλε μετά στα κινητά μας.

Ευχαριστούμε, PanTri11
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Αξέχαστη εμπειρία πραγματικά πρέπει να το δοκιμάσετε
Μας πήραν από το ξενοδοχείο μας επέστρεψαν εκεί.
Ευχαριστούμε πολύ όλη την ομάδα αλλά και τον αρχηγό μας που μας έκανε μια αξέχαστη κατάβαση στον ποταμό

Ευχαριστούμε, 312anastasiss
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Τρομερή ομάδα, Έμπειροι στο σύνολο τους, πολύ καλή οργάνωση. Ήταν η πρώτη μας εμπειρία και θα μας μείνει αξέχαστη!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Μαρια Κ