Υπέροχη εμπειρία, ευγενικό προσωπικό και μαγικό τοπίο ⛄❄️🎿🥳

Πήγα για σκι μάθημα για την πρώτη φορά και πέρασα πάρα πολύ ωραία. Είχα έναν πολύ καλό δάσκαλο που... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
yiorgoss2023
μέσω κινητής συσκευής
Φανταστική εμπειρία

Μια υπέροχη εμπειρία για εμενα και την οικογένεια μου (2 μεγάλοι + 2 παιδιά 8 και 11 ετών) . Ήταν η... διαβάστε περισσότερα

verolucyk
μέσω κινητής συσκευής
Διαβάστε και τις 1.793 κριτικές

1.745
1.745
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Αξέχαστη εμπειρία πραγματικά πρέπει να το δοκιμάσετε
Μας πήραν από το ξενοδοχείο μας επέστρεψαν εκεί.
Ευχαριστούμε πολύ όλη την ομάδα αλλά και τον αρχηγό μας που μας έκανε μια αξέχαστη κατάβαση στον ποταμό

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2023
Ευχαριστούμε, 312anastasiss
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Τρομερή ομάδα, Έμπειροι στο σύνολο τους, πολύ καλή οργάνωση. Ήταν η πρώτη μας εμπειρία και θα μας μείνει αξέχαστη!!!!

Ευχαριστούμε, Μαρια Κ
Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική εμπειρία μέσα στη φύση με ωραία τοπία και εξαιρετικό οδηγό,τον Χριστόφορο.Έμπειρος,ευγενικός και πρόθυμος σε οποιαδήποτε απορία.

Ευχαριστούμε, G9712RG_
Η κριτική έγινε: 23 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Η Δήμητρα είναι εξαιρετική οδηγός! Φιλική, επαγγελματίας, προσεκτική και σε ηρεμεί! Θα ξανάρθουμε για πιο δύσκολη διαδρομή!

Ευχαριστούμε, Stavrosfood
Η κριτική έγινε: 19 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Στην αρχή ήμουν πολύ διστακτική αλλά η καπετάνισσα μας Δήμητρα μας εκπαίδευσε,μας εξήγησε όλη τη διαδικασία και όλα τα πιθανά σενάρια που μπορούσαν να συμβούν κατά τη διάρκεια της βολτας μας και μας καθησύχασε!
Η εμπειρία ήταν μοναδική και εξέχαστη και θα την ξανακανουμε σίγουρα!!

Ευχαριστούμε, mariakM8515JT