Υπέροχη εμπειρία

Ήταν μια φανταστική εμπειρία . Οι άνθρωποι της Alpine Zone ήταν άψογοι , ύστερα από ένα γρήγορο... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε χθες
perivolarisd
Τήνος, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Φοβερή

Η διαδρομή ήταν υπέροχη, η εμπειρία μοναδική και ο οδηγός μας ο Κάρολος ήταν φοβερός με πολλές... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 ημέρες
stayr0sg

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική εμπειρία!!! Πολύ ευγενικά όλα τα παιδιά! Εξαιρετικό τοπίο!!! Θα το ξαναέκανα σίγουρα!!!

Ευχαριστούμε, EfiD11
Ο/η achillesp2013, General Manager του Alpine Zone, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουλίου 2020

Κυρία Εφη
Σας ευχαριστούμε Για το χρονο σας να μοιραστείτε την εμπειρία που είχατε μαζι μας στην κατάβαση Ράφτινγκ.
Σας ευχόμαστε τα καλύτερα και σας περιμένουμε για μια νέα εμπειρία στο μέλλον

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε rafting στο βοιδοματη ,
Ηρθε λεωφορειάκι μας πήρε απο εκει μου μεναμε και εκει μας άφησε οταν τελειωσαμε 3 ωρες περίπου όλη η διαδικασία
Τα παιδιά οδηγοί μας Τολης και Βασιλης ηταν εξαιρετικοί και σαν ξεναγοί
Οργανωμένη κατάσταση
Χωρίς ιδιαίτερο βαθμό δυσκολίας Ιούλιο προφανως και Αύγουστο το ποτάμι
Συνίσταται και για παιδιά εύκολα

Ευχαριστούμε, _F2703LB
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2020

Great experience! Enjoy greek nature! Καταπληκτικό!!!! Απολαμβάνεις τη φυση σε ολο το μεγαλείο της. Η ομαδα διακρινεται απο επαγγελματισμο!

Ευχαριστούμε, ElAsim
Ο/η achillesp2013, General Manager του Alpine Zone, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουλίου 2020

Καλησπέρα Ελινα.
Σ ευχαριστούμε πολυ για το χρονο και την διάθεση να μοιραστείς την εμπειρία του Ράφτινγκ στον Άραχθο.
Πάντα προσπαθούμε με ασφάλεια να περνάει καλα ο επισκέπτες μιας που η φύση κατα τη διάρκεια της κατάβασης είναι μοναδική
Σε περιμένουμε για μια νέα μοναδική εμπειρία

Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική εμπειρία με φανταστικά τοπία...
Αξίζει πολύ η επίσκεψη για rafting ο ποταμός Άραχθος η διαδρομή που ακολουθήσαμε ήταν εξαιρετική και τέλεια για να δεις από κοντά πολλά όμορφα τοπία. Όλο το προσωπικό του Alpine zone ήταν εξαιρετικό, οδηγός μας εμάς ήταν ο Θοδωρής ο οποίος ήταν φοβερός τύπος!
Θα το επαναλάβουμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, Athanasios V

Καλησπέρα θαναση
Αφού σε ευχαριστήσουμε για την επιλογή της alpine zone για την εμπειρία του ράφτινγκ στον Αραχθος και το χρονο που διέθεσες για να μοιραστείς την εμπειρία σου , σε περιμένουμε σε για μια νέα εμπειρία με την ομάδα μας.
Καλα να περνας !!

Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερή εμπειρία μέσα στη φύση, με φοβερούς εκπαιδευτές! Νίκο, ευχαριστούμε πολύ!
Το συστήνουμε σε όλους!

1  Ευχαριστούμε, 995evil

Το ράφτινγκ στο Βοϊδοματη ειναι μια μοναδικη εμπειρία απο μόνη της. Το καθαρότερο ποτάμι στην Ευρώπη κανει τη διαφορά.
Το πρωταρχικό μας μέλημα ειναι η ασφάλεια σας.
Σας ευχαριστούμε για το χρονο που διαθέσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας , μαζι μας