“Ότι καλύτερο!!!”
Κριτική για: Balsamico

Balsamico
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Το καλύτερο φαγητό στα Ιωάννινα κ η καλύτερη εξυπηρέτηση!!!Τέλειο περιβαλλον...με τις καλύτερες τιμές!!!

Ευχαριστούμε, Pathfinder194800
Ο/η Balsamicoioannina, Μάρκετινγκ του Balsamico, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Ευχόμαστε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Πολύ ευχάριστο περιβάλλον με παρά πολύ καλό σέρβις και υπέροχο φαγητό! Ένα εστιατόριο που αξίζει να επισκεφτεί πάνω από μια φορά! Πολλά μπράβο σε όλους !!

Ευχαριστούμε, P9205BV_

Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας!Είναι ιδιαίτερη χαρά που μείνατε ευχαριστημένοι τόσο από την εξυπηρέτηση όσο και από τα φαγητά μας!

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μπράβο σε όλους σας για τις γεύσεις, τα αρώματα, την εξυπηρέτηση, τους μεζέδες και τα υπέροχα φαγητά!

Ευχαριστούμε, Despina A

Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας! Είναι ιδιαίτερη χαρά και τιμή μας που καταφέραμε να σας ικανοποιήσουμε τόσο με τα φαγητά όσο και με την εξυπηρέτηση μας! Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι μαζί μας σε ένα ακόμα ταξίδι των γεύσεων!

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε πολύ ομορφο σημείο, το balsamico είναι πολύ νόστιμο και καλο, με μεγαλη ποικιλία και προσιτές τιμές!
Το προσωπικό φιλικοτατο με ταχύτατη εξυπηρέτηση, και το φαγητό ζεστό ζεστό και πεντανόστιμο

Ευχαριστούμε, angelosr2019

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Είναι πραγματικά χαρά μας να μπορούμε να καλύπτουμε κάθε σας γευστική ανάγκη πάντα σε συνδυασμό με την σωστή και άμεση εξυπηρέτηση σας!

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικά σπιτικά φαγητά,φάγαμε μουσακά μαμαδιστικο,μοσχάρι κοκκινιστό,και γεμιστά τα οποία ήτανε εξαιρετικά. Μπράβο στο μαγαζί το οποίο δυχνει να γίνεται κάθε φορά και καλύτερο σε όλα του...

Ευχαριστούμε, petrosv846

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Είναι χαρά μας που όχι μόνο μένετε ικανοποιημένος αλλά βλέπετε και βελτίωση σε κάθε σας επίσκεψη! Ευχόμαστε να συνεχίσουμε να είμαστε μία από τις επιλογές σας!

Balsamico: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Balsamico: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!