Tripadvisor

“Τραπεζι για γιορτη”
Κριτική για: Balsamico

Balsamico

Φαγητο πεντανοστιμο εξυπηρετηση η καλυτερη αλλα το τοπ του μαγαζιου το κρασι του!!! Το προτεινω ανεπιφυλακτα!

Ευχαριστούμε, Kiki111111111111111
Ο/η Balsamicoioannina, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Balsamico, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Είναι χαρά μα που βρήκατε ωραία τόσο τα φαγητά μας όσο και το κρασί μας! Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Άψογα φαγητά , ταχύτατη εξυπηρέτηση ακόμα και όταν το μαγαζί είναι γεμάτο , τέλειο περιβάλλον με θέα την κεντρική πύλη του κάστρου!

Ευχαριστούμε, Emmanouil D

Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας! Θα ήταν χαρά μας να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το εστιατόριο με την οικογένειά μου. Μας υποδέχτηκαν με χαμόγελο, μεγάλη ποικιλία τόσο στα πιάτα όσο και στη λίστα κρασιών.Οτι δοκιμάσαμε υπέροχο ( ο πύργος του Θωμά έκλεψε την παράσταση ) και σε πολύ καλές τιμές.
Σίγουρα στις πρώτες επιλογές για τις εξόδους μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, liakoura
Ο/η Balsamicoioannina, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Balsamico, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας! Είναι χαρά μας βρήκατε το προσωπικό μας χαμογελαστό και εξυπηρετικό αλλά και που ότι δοκιμάσατε ήταν γευστικό και σε σωστές τιμές! Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας, εσάς και την οικογένειά σας!

Βρεθηκαμε εκει επειτα απο συστασεις, και μείναμε παραπάνω απο ικανοποιημένοι. Εξαιρετικο φαγητό, λογικες τιμες, ζεστή ατμοσφαιρα με ενα προσωπικο πληρως ενημερωμενο κ ετοιμο να σε εξυπηρετησει ανα πάσα στιγμη. Το προτεινω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, grigorisz2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο Balsamico-Εστιατόριο-Μεζεδοπωλείο.Είναι χαρά μας που βρεθήκατε στο εστιατόριο μας μετά από παρότρυνση και που σταθήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας! Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Το Balsamico ένα από τα πιο φιλόξενα εστιατόρια των Ιωαννίνων. Όσο για την εξυπηρέτηση και τη συμπεριφορά των κοριτσιών άψογη. Το φαγητό τόσο καλομαγειρενο καλύτερο από το σπιτικο. Ο Βασίλης ο ιδιοκτήτης του Βάλσαμικο πάντα με το καλό λόγο και το γέλιο. Είναι η δική μας γωνιά ,το δικό μας στέκι το δικό μας Balsamico.

Ευχαριστούμε, _Q4343SC

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο Balsamico-Εστιατόριο-Μεζεδοπωλείο. Είναι χαρά μας που μείνατε ικανοποιημένοι τόσο από τις γεύσεις όσο και από την εξυπηρέτησή μας! Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι μαζί μας!

Balsamico: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Balsamico: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!