Tripadvisor
Ιωάννινα
Αναζήτηση

“Φιλικό μέρος για οικογένεια!!!”
Κριτική για: Balsamico

Balsamico
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το εστιατόριο με την οικογένειά μου. Μας υποδέχτηκαν με χαμόγελο, μεγάλη ποικιλία τόσο στα πιάτα όσο και στη λίστα κρασιών.Οτι δοκιμάσαμε υπέροχο ( ο πύργος του Θωμά έκλεψε την παράσταση ) και σε πολύ καλές τιμές.
Σίγουρα στις πρώτες επιλογές για τις εξόδους μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, liakoura
Ο/η Balsamicoioannina, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Balsamico, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας! Είναι χαρά μας βρήκατε το προσωπικό μας χαμογελαστό και εξυπηρετικό αλλά και που ότι δοκιμάσατε ήταν γευστικό και σε σωστές τιμές! Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας, εσάς και την οικογένειά σας!

Βρεθηκαμε εκει επειτα απο συστασεις, και μείναμε παραπάνω απο ικανοποιημένοι. Εξαιρετικο φαγητό, λογικες τιμες, ζεστή ατμοσφαιρα με ενα προσωπικο πληρως ενημερωμενο κ ετοιμο να σε εξυπηρετησει ανα πάσα στιγμη. Το προτεινω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, grigorisz2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο Balsamico-Εστιατόριο-Μεζεδοπωλείο.Είναι χαρά μας που βρεθήκατε στο εστιατόριο μας μετά από παρότρυνση και που σταθήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας! Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Το Balsamico ένα από τα πιο φιλόξενα εστιατόρια των Ιωαννίνων. Όσο για την εξυπηρέτηση και τη συμπεριφορά των κοριτσιών άψογη. Το φαγητό τόσο καλομαγειρενο καλύτερο από το σπιτικο. Ο Βασίλης ο ιδιοκτήτης του Βάλσαμικο πάντα με το καλό λόγο και το γέλιο. Είναι η δική μας γωνιά ,το δικό μας στέκι το δικό μας Balsamico.

Ευχαριστούμε, _Q4343SC

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο Balsamico-Εστιατόριο-Μεζεδοπωλείο. Είναι χαρά μας που μείνατε ικανοποιημένοι τόσο από τις γεύσεις όσο και από την εξυπηρέτησή μας! Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι μαζί μας!

Το καλύτερο εστιατόριο στα Ιωάννινα με διαφορά. Πεντανόστιμο φαγητό, πανέμορφος χώρος, ευγενέστατο προσωπικό! Αμέτρητες επιλογές και πάρα πολύ οικονομικό! Ποιοτικό και προσεγμένο φαγητό!

Ευχαριστούμε, konstantinapapak2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο Balsamico-Εστιατόριο-Μεζεδοπωλείο. Είναι χαρά μας που μείνατε ικανοποιημένοι τόσο από την εξυπηρέτηση όσο και από την πληθώρα των πιάτων μας!

Υπέροχο φαγητό, υπέροχη εξυπηρέτηση! Καλαίσθητος και φιλόξενος χώρος! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!! Αρκετά οικονομικό για την ποιότητα και την ποσότητα του φαγητού, μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι! Έχει άπειρες επιλογές για να διαλέξει κανείς και η μια είναι καλύτερη από την άλλη!

Ευχαριστούμε, _Y7058AJ

Balsamico: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Balsamico: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!