Tripadvisor

“Τέλειο!”
Κριτική για: Balsamico

Balsamico

Υπέροχο φαγητό, υπέροχη εξυπηρέτηση! Καλαίσθητος και φιλόξενος χώρος! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!! Αρκετά οικονομικό για την ποιότητα και την ποσότητα του φαγητού, μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι! Έχει άπειρες επιλογές για να διαλέξει κανείς και η μια είναι καλύτερη από την άλλη!

Ευχαριστούμε, _Y7058AJ

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζι, υπεροχο και νοστιμο φαγητο, ολα τα πιατα ειναι εξαιρετικα. Αψογη εξυπηρετηση απο το προσωπικο. Ενας ομορφος χωρος για μικρούς και μεγαλους, για οικογενειες, για φοιτητες, για σχολεία. Και πανω απο ολα προσιτές τιμες. Το καλυτερο σε ολη την πόλη.

Ευχαριστούμε, 137katerinav
Ο/η Balsamicoioannina, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Balsamico, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Χαιρόμαστε που είμαστε στις τοπ επιλογές σας! Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας για να ανακαλύψετε και τις υπόλοιπες γεύσεις μας!

Πας Γιάννενα πασ εκεί για να φας καλά ποιοτικα!εξυπηρέτηση άψογη και ο Βασίλης μοναδικός στο είδος του!!!

Ευχαριστούμε, kleanthiso

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο Balsamico-Εστιατόριο-Μεζεδοπωλείο. Θα ήταν χαρά μας να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Εξαιρετικό μαγαζί,άψογη εξυπηρέτηση καταπληκτικό φαγητό, προσιτές τιμές σε έναν πολύ όμορφο χώρο για όλες τις ηλικίες!!

Ευχαριστούμε, 346rmm

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο Balsamico-Εστιατόριο-Μεζεδοπωλείο. θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Υπέροχα πιάτα για όλα τα γούστα, καθαρή κουζίνα, ζεστός χώρος, άψογη εξυπηρέτηση, λογικες τιμες,ιδανικό για χειμώνα και Καλοκαίρι απέναντι από το καστρο.

Ευχαριστούμε, RoulaL33

Χαιρόμαστε που μας κρίνεται ως εξαιρετικούς! Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!

Balsamico: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Balsamico: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!