“Ένα υπέροχο Γεύμα!”
Κριτική για: Balsamico

Balsamico
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Το μαγαζί, έχει υπέροχο περιβάλλον, και πλούσιες γεύσεις! Το προσωπικό του ήταν πολύ εξυπηρετικό, και μας βοήθησε να διαλέξουμε τι θα φάμε από τον πληθωρικό κατάλογό του! Η μερίδες του ήταν μεγάλες αναλογικά και αναγκαστήκαμε να πάρουμε πακέτο ότι περίσσεψε, μιας και το φαγητό ήταν θεσπέσιο και δεν θέλαμε να το αφήσουμε! Μέσα σε όλα, ευτυχώς, οι τιμές του είναι αντιστρόφως ανάλογες με το μέγεθος των μερίδων, δηλαδή, πάρα πολύ καλές! Σίγουρα θα το επισκεφθώ και πάλι όταν βρεθώ στην περιοχή!

Ευχαριστούμε, Patgeo313
Ο/η Balsamicoioannina, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Balsamico, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ πελάτη, ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε και την ευγενική κριτική σας! Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένοι από την επίσκεψη σας στο χώρο μας! Ελπίζουμε να μας προτιμήσετε ξανά στο μέλλον!

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απλός χώρος, όχι κάτι ιδιαίτερο στο φαγητό.Ωστοσο όλα πολύ προσεγμένα.Πολυ καθαρό!Δοκιμασαμε σνίτσελ κοτόπουλο και γεμιστό καλαμάρι.Μας προσφέρανε γλυκό.Ευχαριστο μέρος για μεσημεριανό φαγητό.

Ευχαριστούμε, Artemis K

Αγαπητέ πελάτη, ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε και την κριτική σας! Χαιρόμαστε που μείνατε ευχαριστημένοι από την επίσκεψη σας! Eλπίζουμε να μας προτιμήσετε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκαμε το συγκεκριμένο εστιατόριο την καθαρά Δευτέρα. Είχε εξαιρετικο μενού Σαρακοστιανο και τέλεια εξυπηρέτηση. Μπράβο στα παιδιά

Ευχαριστούμε, aliki1969
Ο/η Balsamicoioannina, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Balsamico, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Μαρτίου 2018

Αξιότιμε πελάτη! Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο σας και την κριτική σας! Χαιρόμαστε που σας ικανοποιήσαμε, ελπίζουμε να μας προτιμήσετε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Δειπνήσαμε στο εν λόγω εστιατόριο,το οποιο εχει ομορφο χώρο,ικανοποιητικες γευσεις και μερίδες ,πασχει ομως από φιλικότητα του προσωπικου του,ήταν ολες εκνευρισμένες και αγέλαστες.Επίσης διαθέτει πολύ ωραιο ημιγλυκο κοκκινο κρασί.

Ευχαριστούμε, YANNISYANNIS

Αγαπητέ πελάτη, ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε και την κριτική σας! Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος! Ελπίζουμε να μας προτιμήσετε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμο φαγητό (τα πιάτα που επιλέξαμε), καλό κόκκινο κρασί, ωραίος χώρος,καθαρός και πολύ ωραία μουσική. Το service ήταν γρήγορο αν και θα μπορούσαν να ήταν περισσότερο ευγενικές οι κοπέλες. Στα αρνητικά είναι ότι φεύγοντας από το μαγαζί τα ρούχα και τα μαλλιά μας μύριζαν έντονα τσίκνα.

Ευχαριστούμε, eleftheriabont
Ο/η Balsamicoioannina, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Balsamico, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ πελάτη, ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε και την κριτική σας! Χαρά μας που σας ικανοποιήσαμε και θα λάβουμε τα σχόλια σας υπόψιν μας! Ελπίζουμε να μας προτιμήσετε ξανά!

Balsamico: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Balsamico: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!