Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2016

Εξαιρετική επιλογή για ζευγάρια και για οικογένειες. Μεγάλα δωμάτια με ωραία διακόσμηση και επίπλωση. Πολύ πολύ καθαρό μα πάνω απ'όλα ευγενικοί άνθρωποι και απίστευτο φαγητό! Αξίζει οπωσδήποτε μία επίσκεψη.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, eStella72
Ο/η Filira, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Φιλύρα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Σεπτεμβρίου 2016

Ευχαριστούμε για τη γνώμη σας.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε κοντά μας.

Φιλικά

Η ομάδα Φιλύρα

Η κριτική έγινε: 9 Μαρτίου 2016

ένας παραδοσιακού χαρακτήρα ξενώνας με την καλύτερη και πιο γρήγορη εξυπηρέτηση.Η καθαριότητα,η ευγένεια και η άνεση είναι οι λέξεις που χαρακτηρίζουν αυτό το μαγικό μέρος.Επιπλέον υπάρχει οργάνωση για τους λάτρεις του σπορ και για μικρούς και για μεγάλους.Το εστιατόριο προσφέρει παραδοσιακές γεύσεις με την υπογραφή της ηπειρώτικης κουζίνας.Ιδανικός ο ξενώνας όχι μόνο για οικογένειες,αλλά για όλους τους λάτρεις της φύσης και για όποιον θέλει να συνδυάσει διακοπές και ξεκούραση!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2015
2  Ευχαριστούμε, iamAmme
Ο/η Filira, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Φιλύρα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2016

Ευχαριστούμε για την απάντησή σας.

Είναι τιμή μας να μας επισκέπτεστε κάθε χρόνο και να σας ενημερώνουμε για οποιαδήποτε ανανεώσιμη ενέργειά μας.
Φυσικά, θα είμαστε στη διάθεσή σας σε όποια κριτική δημοσιεύεται.

Η ομάδα Φιλύρα

Η κριτική έγινε: 4 Δεκεμβρίου 2013

Πολύ καλό ξενοδοχείο,όμορφη και ήρεμη τοποθεσία,εξαιρετικοί άνθρωποι οι ιδιοκτήτες!!Το χωριό ιδανικό για ξεκούραση (το απόλυτο πράσινο!!) αλλά ταυτόχρονα οι κοντινές αποστάσεις σου δίνουν την ευκαιρία να εξερευνήσεις τη γύρω περιοχή,όπως τις φημισμένες πηγές του Αχέροντα,τα ιστορικά χωριά του Σουλίου,μπάνιο στην Ηγουμενίτσα αλλά και βόλτα στα πανέμορφα Γιάννενα (σε μόλις 15 λεπτά)!!

3  Ευχαριστούμε, Vassiliki K
Ο/η Filira, Director of Sales του Φιλύρα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Ιανουαρίου 2015
Μετάφραση Google

Thank you for the review.

Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2013

Διαμένω στο << φιλίρα >> κάθε χρόνο Πάσχα και καλοκαίρι με την οικογένεια μου εδώ και περίπου 5 χρόνια. Είμαστε απόλυτα ικανοποιημένοι απο τις παροχές του ξενώνα όσον αφορά την διαμονή και τις δυνατότητες που προσφέρει η εγγύτητα του στην εγνατία οδό. Οικογενειακή επιχείρηση με πολύ φιλικό περιβάλλον και βοήθεια σε ότι και να χρειαστείς. Προσφέρεται για ποικίλες αποδράσεις στο βουνό και στην θάλασσα, ενώ υπάρχουν πάρα πολλά μνημεία ιστορικού,θρησκευτικού ή περιβαντολογικού ενδιαφέροντος για να επισκεφτείς. Αν θέλεις να απολαύσεις την φύση και ταυτόχρονα να επισκεφτείς πολλά μέρη της Ηπείρου τότε το Φιλύρα είναι το ορμητήριο σου!!!!!!!!!!!!

1  Ευχαριστούμε, BILLY G
Μετάφραση Google

Thank you for the Review.

Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2013

Έχω μείνει αρκετά καλοκαίρια με την οικογένειά μου στη Φιλύρα και έχω μόνο τα καλύτερα λόγια να πω για τη διαμονή μου εκεί. Η φιλοξενία που προσφέρει η οικογένεια Ντάσιου και η αγάπη και η ζεστασιά με την οποία σε περιβάλλουν σε κάνουν να νοιώθεις σαν στο σπίτι σου. Τα δωμάτια και ο ξενώνας είναι εξαιρετικής αρχιτεκτονικής και αισθητικής, όλα πάντα καθαρά, η κουζίνα είναι πολύ καλή με τοπικά προϊόντα και το κομβικό σημείο στο οποίο βρίσκεται ο ξενώνας ενδείκνυται για κοντινές και πιο μακρινές εξορμήσεις. Συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην ευρύτερη περιοχή τη διαμονή στον ξενώνα "Φιλύρα".

Ευχαριστούμε, Vaso_Gioka
Μετάφραση Google

Thank you for the Review.