Rafting στο Βοϊδομάτη

Υπέροχη Εμπειρία από μια ομάδα επαγγελματιών. Όλοι έμπειροι και φιλικοί με γνώση του αντικειμένου... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2019

poppyn2018
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πρωτη φορα rafting στον Βοϊδομάτη.3 ενηλικες κ 2 παιδια 12 ετων.Οδηγός μας κ ιδιοκτήτης της εταιρείας ο Χρήστος.Εξαιρετικος,ευγενέστατος, επαγγελματίας.Ωραία διαδρομή σταματήσαμε για μπάνιο,ήπιαμε νερό απο πηγή κ περπατήσαμε ως τη μονη Αγιων Αναργυρων που ηταν κατα μηκος της διαδρομής.Κατατοπιστικές οδηγίες σε οτι αφορουσε την διαδικασία κ ξεναγηση σε ολη τη διαρκεια της εξορμησης.Πολύ καλές τιμές κ κανόνισε να εχουμε κ εκπτωση στον ξενωνα Αλθαία-Διλοφο που μείναμε.Στο τέλος μας αντεγραψε σε usb stick βιντεο κ φωτος.Το συστηνω ανεπιφυλακτα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, poppyn2018
Ο/η active-nature, Ιδιοκτήτης του Active Nature, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιουνίου 2019

Αγαπητή Ποπη
Σας ευχαριστούμε πολύ που μοιραστήκατε την εμπειρία σας μαζί μας αλλά και για τα καλά
σας λόγια σχετικά με τον επαγγελματισμο μας και την άψογη οργάνωση της εκδρομη σας.

Σας περιμένουμε για νέες περιπέτειες!!

Με εκτίμηση Χρήστος

Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2018

Πολύ όμορφη εμπειρία στα διάφανα νερά του Βοϊδομάτη! Τα παιδιά είναι εξαιρετικά, πολύ ευγενικά και σωστοί επαγγελματίες. Πολύ καλοί γνώστες της περιοχής, έκαναν την εμπειρία μας μαζί τους, αξέχαστη!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, skudufla
Ο/η active-nature, Ιδιοκτήτης του Active Nature, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητή κ.skudufla
σας λόγια σχετικά με τον επαγγελματισμό της ομάδας μας. Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια σχετικά με την άψογη οργάνωση της εκδρομής σας και για το άριστα εκπαιδευμένο προσωπικό μας. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα που απολαύσατε την εμπειρία της κατάβασης μαζί μας.
Σας περιμένουμε ξανά, για νέες εμπειρίες
Με εκτίμηση Χρήστος Νικόλαου

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια υπέροχη εμπειρία στα κρυστάλλινα νερά του Βοϊδομάτη την περασμένη εβδομάδα! Εξαιρετική συνεργασία με τον οδηγό και όλη την ομάδα! Πολύ καλή εξυπηρέτηση και πολύ ικανοποιητικός εξοπλισμός! Το ξανά έκανα σίγουρα! Να μας περιμένετε! Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, ApostolosKts
Ο/η active-nature, Ιδιοκτήτης του Active Nature, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ κ.Αποστολε
Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια για την οργάνωση της εκδρομής και την άριστη εξυπηρέτησή σας,και την καλή συνεργασία με τον οδηγό και την ομάδα μας. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα που απολαύσατε την εμπειρία της κατάβασης του πανέμορφου Βοϊδομάτη μαζί μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε σύντομα!
Χρήστος Νικόλαου

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ανεβήκαμε στα Ζαγοροχώρια με την παρέα μου, και είχαμε κανονίσει κατάβαση rafting στο Βοϊδομάτη. Τα παιδιά της Active Nature μας υποδέχτηκαν με μεγάλη χαρά και εμείς επίσης καθώς ο επαγγελματισμός τους φάνηκε από την πρώτη στιγμή. Η εξοπλισμός και καινούργιος, μοιράστηκε σε όλα τα μέλη της ομάδας, και από την αρχή μας ενημέρωσαν για όλους τους κανόνες ασφαλείας.
Οι οδηγοί έδειξαν αμέσως την εμπειρία τους και η διαδρομή ήταν απίστευτη,καθώς μας έδινα συνέχεια οδηγίες και μας έδειχναν τις ομορφιές της διαδρομής.
Συνιστώ ανεπιφύλακτα την Active Nature, η καλύτερη εμπειρία rafting που μπορείτε να έχετε στην περιοχή.
Η καλύτερη επιλογή, από άποψη επαγγελματισμού, εμπειρίας, ποιότητας, τιμής και ασφάλειας.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, geoCraken

Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε σύντομα!

Σας ευχαριστούμε πολύ που μοιραστήκατε την εμπειρία σας μαζί μας αλλά και γαι τα καλά σας λόγια σχετικά με τον επαγγελματισμό της ομάδας μας
Μας χαροποιεί ιδιαίτερα που απολαύσατε την εμπειρία της κατάβασης του πανέμορφου Βοϊδομάτη μαζί μας. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στα Ζαγοροχώρια και να οργανώσουμε για εσάς νέες εξορμήσεις με την έμπειρη ομάδα

Χρήστος Νικόλαου

Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμάσαμε για 1η φορά να κάνουμε rafting στον βοιδοματη, ήταν πολύ όμορφα, η ομάδα ήταν οργανωμένη και έμπειρη, ο Κώστας ο οδηγός μας ευγενεστατος. Το τοπίο μοναδικό! Tip: οπωσδήποτε να πάρετε μαζί σας ρούχα και εσώρουχα όπως και πετσέτα

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, ktsoumakis
Ο/η active-nature, Ιδιοκτήτης του Active Nature, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ

Σας ευχαριστούμε θερμά για την κριτική και τα σχόλιά σας.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που διαβάζουμε πως μείνατε πολύ ικανοποιημένος τόσο από την rafting εμπειρία σας στον Βοϊδομάτη, όσο και από την ποιότητα των υπηρεσιών μας.
Η ομάδα μας είναι προσεκτικά επιλεγμένη, έτσι ώστε να παρέχει την καλύτερη δυνατή εμπειρία
Ευχόμαστε να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα!

Χρηστος Νικολαου