“Μοναδική εμπειρία ”

Φρόντζου Πολιτεία
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο συγκρότημα θεωρείται για εμένα ένα εξαιρετικό μέρος με πεντανόστιμο και εκλεκτό φαγητό που αξίζει οποίος έρθει για επίσκεψη στα Ιωάννινα να το επισκέπτες για να θαυμάσει την αρχοντιά του,την ιδιαιτερότητα του και το άψογο φαγητό του σε καλές τιμές.Το συνιστώ ως ένα από τα καλύτερα εστιατόρια στα Ιωάννινα με διαφορά.

Ευχαριστούμε, dimitrissimos234

Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2020

Επισκεφτηκαμε οικογενειακως κυριακη μεσημερι για φαγητο.Πολυ ομορφος χωρος με καταπληκτικη θεα .κερασμα στη αρχη τσιπουρα με μεζε,τα φαγητα πολυ καλα με εξαιρετικο κοκορα κρασατο με χυλοπιτες οι σαλατες θα μπορουσε να ηταν καλυτερες.το προσωπικο αψογο και πολυ ευγενεικο. Οι τιμες για αυτο που προσφερη λογικες.στο τελος κερασμα τεσσερα διαφορετικα μπουκαλια λικερ.

Ευχαριστούμε, dami1966
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε οικογενειακώς προχθές στο εστιατόριο και μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι
μας έκανε εντύπωση η υπερβολική τήρηση των κανόνων υγιεινής για το κοβιντ 19 αλλά και το πιάτο το οποίο ήταν το ένα καλύτερο από το άλλο μερίδες ικανοποιητικές και οι τιμές για την ποιότητα που τρως απόλυτα λογικές έρχομαι κάθε χρόνο και νομίζω ότι κάθε φορά το βρίσκω ακόμα και καλύτερο συγχαρητήρια συνεχίστε έτσι

1  Ευχαριστούμε, W8751FT_
Ο/η Natalia V, Marketing του Φρόντζου Πολιτεία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Δεκεμβρίου 2020

Αγαπητέ κύριε Β,

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα! Μείνετε ασφαλείς.

Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2020

Κάτι ιδιαίτερο για τα Ιωάννινα.
Πολύ όμορφη θέα.
Ευγενικό και εύχαριστο προσωπικό.
Ωραία και νοστιμα γλυκα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, katerinakikrasa

Αγαπητή κυρία Κατερίνα,

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα και να λάβουμε την μέγιστη βαθμολογία σας! Μείνετε ασφαλείς.

Η κριτική γράφτηκε 22 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό εστιατόριο, με εύγευστα πιάτα και θέα στην πόλη των Ιωαννίνων και τη λίμνη. Ίσως οι τιμές του να είναι λίγο τσιμπημένες.

Ευχαριστούμε, papnat

Αγαπητή κυρία Νατ,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την θετική κριτική σας και τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένοι από τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Οι τιμές μας αντικατοπτρίζουν πλήρως το επίπεδο υπηρεσιών αλλά και προϊόντων που παρέχουμε στους πελάτες μας.
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα! Μείνετε ασφαλείς.

Με εκτίμηση

Φρόντζου Πολιτεία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Φρόντζου Πολιτεία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα