“Ό, τι πιο όμορφο στα Γιάννενα ”
Κριτική για: Φρόντζου Πολιτεία

Φρόντζου Πολιτεία
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πιστεύω δεν μπορεί κάποιος να κάνει μια αρνητική κριτική για το συγκεκριμένο εστιατόριο. Ας ξεκινήσω από το προσωπικό.. Ευγενέστατο με χαρούμενη διάθεση.. Ο χώρος εκπληκτικός, η θέα κόβει την ανάσα. Το μαγαζί προσεγμένο και πεντακάθαρο.. Οσο για το φαγητό, μας άφησε άφωνους. Δοκίμασα από όλα τα πιάτα και ξεχώρισα το ριζοτο με τα μανιτάρια και την ψαροσουπα! Το κερασάκι στην τούρτα, το κερασμα στο τέλος με τα λικερ. (λάτρεψα το λικερ καφέ)
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Q6013JS_
Ο/η Natalia V, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Φρόντζου Πολιτεία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Μαΐου 2018

Αγαπητή Αθανασία,
Είναι τιμή μας να λαμβάνουμε τέτοιες κριτικές από τους επισκέπτες μας! Σε Ευχαριστούμε θερμά για τα λόγια σου. Προσπαθούμε καθημερινά να προσφέρουμε στο κοινό μας μια συνολικά άρτια εμπειρία ποιότητας υπηρεσιών και φιλοξενίας. Λαμβάνοντας τέτοιες κριτικές, ο πήχης της προσπάθειας ανεβαίνει, θέλοντας έτσι κάθε φορά να γινόμαστε καλύτεροι. Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας δούμε και πάλι στο χώρο μας!

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Δεν έχω λόγια γι'αυτό το εστιατόριο. Είναι η δεύτερη φορα μέσα σε τρεις μήνες που το επισκεπτόμαστε με τα παιδιά μας. Μας εξυπηρέτησαν συνολικά 4 ή 5 νομίζω σερβιτόροι, σομελιέ κτλ. Ευγενέστατοι, επαγγελματίες. Το φαγητό ήταν τέλειο, αυτήν τη φορά πήραμε το δικό τους κρασί το οποίο είναι πάρα πολύ καλό. Λογικότατες τιμές. Μπράβο.

2  Ευχαριστούμε, Alexandra N

Αγαπητή Αλεξάνδρα,
Σε ευχαριστούμε θερμά για την επίσκεψή σου! Είναι σημαντικό για μας, να χτίζουμε σχέσεις εμπιστοσύνης και σταθερότητας με τους επισκέπτες μας. Το προσωπικό μας εκπαιδεύεται συνεχώς ώστε να παρέχει υπηρεσίες υψηλών προδιαγραφών στους επισκέπτες μας. Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Πολύ καλό περιβάλλον και τοποθεσία. Όσον αφορά την κουζίνα και για να μην πλατιάσω, θα πω απλά ότι δεν δοκιμάσαμε κάτι που να μην ήταν εξαιρετικό. Πολύ καλό μενού και λογικότατες τιμές. Οπωσδήποτε αν βρεθείται Ιωάννινα.

Ευχαριστούμε, rwgt

Αγαπητέ Geo,
Ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψη και τα καλά σας λόγια! Τα πιάτα που σερβίρονται στο εστιατόριο μας παράγονται από τα πιο φρέσκα ντόπια υλικά και σε συνδυασμό με τις γνώσεις και το μεράκι του έμπειρου και εκπαιδευμένου προσωπικού μας ολοκληρώνεται το αποτέλεσμα που έρχεται στο πιάτο σας. Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας ξαναδούμε στο συγκρότημα μας!

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Καθήσαμε για καφέ η θέα ειναι καλή, η εξυπηρέτηση ικανοποιητική.
Ενα συγκρότημα που ειναι σημείο αναφοράς για την πόλη. Δεν επισκεφιηκαμε το εστιατόριο.

Ευχαριστούμε, Giorgos G
Ο/η Natalia V, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Φρόντζου Πολιτεία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ Giorgos G,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!
Εργαζόμαστε καθημερινά για να προσφέρουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα και φροντίζουμε να διατηρούμε σε υψηλό επίπεδο το σύνολο των υπηρεσιών που παρέχουμε.
Ελπίζουμε στην επόμενη επίσκεψή σας να έχετε την ευκαιρία να απολαύσετε και την κουζίνα μας!

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για ένα τεράστιο πολυχώρο που λειτουργεί σαν καφέ μπαρ αλλά και εστιατόριο .Εμεις επισκεφτήκαμε το χώρο Σάββατο βράδυ μαζί με ντόπιους φίλους προκειμένου να έχουμε θέα πιάτο όλα τα Γιάννενα .Η εξυπηρετηση άμεσα ,μουσική για μπαρ και φυσικά γεμάτο από όλες τις ηλικίες .ισως θα ήταν καλύτερα να πας ημέρα να ευχαριστηθείς το τοπίο.

Ευχαριστούμε, clio_lazaridou

Αγαπητή clio_lazaridou,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σας στη Φρόντζου Πολιτεία!
Το συγκρότημά μας είναι πόλος έλξης χιλιάδων επισκεπτών καθημερινά, οι οποίοι έρχονται να απολαύσουν τον καφέ, το ποτό τους ή το φαγητό τους.
Χαιρόμαστε που σταθήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας!
Ελπίζουμε την επόμενη φορά να έχετε την ευκαιρία να μας απολαύσετε και την ημέρα!

Φρόντζου Πολιτεία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Φρόντζου Πολιτεία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!